En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

İstanbul Havalimanı merkezli olan Türk Hava Yolları (THY), Türkiye’nin ulusal havayolu ve ülkenin en büyük havayolu şirketidir. Türk Hava Yolları, Türkiye ve Orta Doğu’da yurt içi ve bölgesel hizmet ağı ve Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Asya’ya uluslararası hizmetler sunmaktadır. Taşıyıcı, Esenboğa Uluslararası Havalimanı ve Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’ndaki ikincil merkezlerin yanı sıra İstanbul Havalimanı üzerinden 270’den fazla destinasyona yolcu hizmetleri işletmektedir. Turkish Cargo, taşıyıcının bir yük bölümüdür ve ağı üzerinden 100’den fazla ülkeye hizmet vermektedir. Türk Hava Yolları aynı zamanda Star Alliance üyesidir.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.