Türk Hava Yolları (THY)

Türk Hava Yolları (THY) uçak bileti indirim ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

İstanbul Havalimanı merkezli olan Türk Hava Yolları (THY), Türkiye’nin ulusal havayolu ve ülkenin en büyük havayolu şirketidir. Türk Hava Yolları, Türkiye ve Orta Doğu’da yurt içi ve bölgesel hizmet ağı ve Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Asya’ya uluslararası hizmetler sunmaktadır. Taşıyıcı, Esenboğa Uluslararası Havalimanı ve Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’ndaki ikincil merkezlerin yanı sıra İstanbul Havalimanı üzerinden 270’den fazla destinasyona yolcu hizmetleri işletmektedir. Turkish Cargo, taşıyıcının bir yük bölümüdür ve ağı üzerinden 100’den fazla ülkeye hizmet vermektedir. Türk Hava Yolları aynı zamanda Star Alliance üyesidir.

Setur’da ​250 TL ve üzeri yurt içi Türk Hava Yolları uçak bileti alımlarınızda geçerli 50 TL indirim kodu

Setur, 1964 yılı ortalarında, gümrükten muaf mağazaların ülkemizde...Devamını Gör

Setur, 1964 yılı ortalarında, gümrükten muaf mağazaların ülkemizde faaliyet göstermesine olanak tanıyan kararın çıkarılması üzerine Koç Holding tarafından kurulmuştur. Duty free hizmetleri veren bir firma olarak faaliyetlerine başlayan Setur, günümüzde de bu alandaki çalışmalarını da sürdürmektedir.

Daha Az Göster

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply