Türk Hava Yolları indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Türk Hava Yolları Hakkında

Türk Hava Yolları (THY) , Türkiye’nin ulusal bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir. Havayolunun merkezi İstanbul Havalimanı‘ndaki Genel Yönetim Binası’ndadır. En son Türk Hava Yolları promosyon koduTürk Hava Yolları indirim kodu ve en yeni tasarruf fırsatlarını burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: En ucuz uçak bileti alabileceğiniz güvenli siteler ✈️

Hizmet verdiği destinasyon sayısı ile dünyanın en büyük havayollarından biridir. Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da 290’dan fazla varış noktasına tarifeli seferler düzenlemektedir.

Dünyada tek bir havalimanından bu kadar çok noktaya aktarmasız hizmet veren başka bir havayolu yoktur. Uçuş süresi ne olursa olsun tüm uçuşlarında ücretsiz yemek ve içecek sunan az sayıdaki havayolundan biridir ve ayrıca yolcuların uçuş sırasında izlemeleri için geniş bir film ve TV programı yelpazesi sunar.

20 Mayıs 1933’te beş uçaktan oluşan bir filoyla kurulan Türk Hava Yolları, 15 Haziran 1933’te faaliyete başladı. Türk Hava Yolları ilk iç hat uçuşunu 1933 Ankara-İstanbul arasında gerçekleştirirken, ilk dış hat uçuşunu ise 1947’de ise Yunanistan’ın başkenti Atina’ya yapmıştır.

THY, İstanbul Havalimanı üzerinden 290’dan fazla varış noktasına uçarken, aynı zamanda Esenboğa Uluslararası Havalimanı ve Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’nı da ikincil merkez olarak belirlemiştir.

Havayolunun Turkish Cargo bölümü 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda Star Alliance üyesi olan Türk Hava Yolları, her yıl yüzlerce ülkeye yolcu uçuşları gerçekleştiriyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın