Triko Mısırlı indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Triko Mısırlı’da Tüm Yeni Ürünlerde Geçerli % 15 Indirim Kodu
KUPON KODU
Triko Mısırlı’da tüm yeni ürünlerde geçerli % 15 indirim kodu

Triko Mısırlı Hakkında

1951 yılında kurulan Triko Mısırlı, Türkiye pazarında o zamandan beri her türlü triko üretimini yapmaktadır. Sultanahmet’te kurulan Süleyman Mısırlı atölyesi ile başlayan yolculuğuyla trikoyu ülkeye ilk tanıtan marka oldu. En güncel Triko Mısırlı indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Triko Mısırlı’nın kuruluş felsefesi günümüzün giyim modasını, trendleri takip etmek ve çağdaş modayı anlamaktır. Triko Mısırlı, mağaza ve bayi ağı ile mevcut faaliyetlerini sürdürmek amacıyla değişmeyen kalite anlayışını sürdürmektedir.

Triko Mısırlı, kaliteli ürünler sunan bir mağazadır. Ürünler arasında elbiseler, etekler, pantolonlar ve bluzlar bulunmaktadır. Ayrıca, yalnızca triko değil, aynı zamanda pamuklu kumaştan yapılmış diğer ürünler de mevcuttur. Örneğin; tişörtlere, battaniyelerden halatlarla ilgili pek çok seçenek vardır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın