Abone Olun & Tasarruf Edin

trend micro cover
Antivirüste %10 İndirim

Trend Micro Promosyon Kodu

Trend Micro promosyon koduyla antivirüs ve güvenlik çözümlerinde indirim kazanın. Cihazlarınızı çevrimiçi tehditlerden koruyun ve dijital hayatınızı güvence altına alın.


Fırsat

Doesn't expire

İlk satın alma işleminizde geçerli olan bir %10 kupon kodu almak için adınızı ve e-posta adresinizi girin.

Eğer indirim kodu bölümü açılmazsa, Trend Micro Web sitesinin sol alt kısmında yer alan mavi kutuya tıklayabilirsiniz.

Devamını Gör... Daha az göster...

Trend Micro Ürünleri Hakkında

Trend Micro, yüksek kaliteli antivirüs ve güvenlik çözümleri sunan tanınmış ve güvenilir bir şirkettir. Trend Micro Device Security ile cihazlarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, fidye yazılımlarından, kimlik avı saldırılarından, dolandırıcılıklardan ve diğer çevrimiçi tehditlerden koruyarak dijital hayatınızın güvenliğini ve gizliliğini sağlayabilirsiniz.

Sizi ve ailenizi tüm cihazlarınızda virüsler, kötü amaçlı yazılımlar, siber suçlular, kimlik hırsızlığı, fidye yazılımı ve casus yazılımlar gibi çeşitli çevrimiçi tehditlerden korumak için tasarlanmış çok çeşitli çevrimiçi koruma ürünleri sunar. Bunlar arasında Maximum Security, Antivirus+ Security ve Mobile Security yer alır. Bu ürünleri karşılaştırarak, özel güvenlik gereksinimlerinize en uygun olanı seçebilir ve tüm cihazlarınızın çevrimiçi tehditlere karşı korunmasını sağlayabilirsiniz.

Trend Micro antivirüs ve güvenlik çözümlerine ek olarak Identity Security ID Security Utilities Cleaner Pro’yu da sunuyor. Bu kapsamlı araç, tarama geçmişi ve kayıtlı parolalar gibi hassas verileri kaldırarak kişisel bilgilerinizi ve kimliğinizi korumaya yardımcı olur ve çevrimiçi etkinliklerinizin gizli ve güvenli kalmasını sağlar. Identity Security ID Security Utilities Cleaner Pro ile genel dijital güvenliğinizi artırabilir ve kimlik hırsızlığı riskini en aza indirebilirsiniz.

Trend Micro ayrıca akıllı cihazlarınızı çevrimiçi tehditlerden korumak için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir mobil güvenlik ürünleri yelpazesi sunar. Resmi Trend Micro mağazasından satın almak, cihazlarınızın en yeni korumayla donatılmasını sağlar ve çevrimiçi satın alma süreci basit ve kolaydır.

Trend Micro’nun otomatik yenileme özelliği sayesinde, cihazlarınızın her zaman antivirüs ve güvenlik çözümlerinin en son sürümüyle korunacağını bilmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Trend Micro’nun çözümleri 2003 yılından bu yana bağımsız test kuruluşu AV-Test tarafından ödüllendirilerek yüksek kalitesini ve en iyi güvenlik korumasını ortaya koymuştur.

Otuz yıllık deneyimi ve yenilikçiliği ile Trend Micro birinci sınıf internet güvenliği ve antivirüs koruması sunar. Ve ilk 30 gün içinde memnun kalmazsanız, %100 para iade garantisinden yararlanabilirsiniz.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin