Tornet davet kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 1

Puan:


Tornet Scooter nedir?

Tornet Scooter; okula, işe ya da istediğiniz her yere kolayca ulaşabilmeniz veya keyifli bir geziye çıkabilmeniz için hem eğlenceli hem de çevre dostu bir elektrikli scooter uygulamasıdır. En güncel Mailchimp indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: Türkiye’nin En İyi Elektrikli Scooter Uygulaması Hangisi? 🛴

Tornet’i kullanmak için uygulamayı indirin, kaydolun ve haritada size en yakın Tornet’in hangisi olduğunu bulun. Tornet üzerindeki QR kodunu taradığınız anda yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Uygulama, yaya ve araç trafiğini engellememesi için Tornet’i yolculuk sonunda kilitlemenizi sağlar. Son olarak Tornet’in fotoğrafını çekip gezinizi tamamlayabilirsiniz.

Tornet’in kullanımı çok basittir. Uygulamayı şimdi indirebilir ve şehrinizi Tornet ile keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın