İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Tornet Davet Kodu

Anında 5 TL İndirim Kazanın
Tornet'in birinci sınıf elektrikli araçlarının özel indirimle keyfini çıkarın! Özel Tornet davet kodumuzu şimdi alın ve kiralama işleminizden tasarruf edin.
Tornet Davet Kodu Tornet'in birinci sınıf elektrikli araçlarının özel indirimle keyfini çıkarın! Özel Tornet davet kodumuzu şimdi alın ve kiralama işleminizden tasarruf edin.
4 1 5 4
0 / 5 4

Puan:

Tornet Scooter'da ilk sürüşünüzde geçerli 5 TL indirim veren davet kodu

Tornet ile okula, işe, gitmek istediğiniz her yere kolayca ulaşabilmeniz ya da keyifli bir yolculuk yapabilmeniz için hem eğlenceli hem de çevre dostu bir ulaşım aracını şehrinize geliyor.

İndirimden faydalanmak için bu davet kodunu kullanın: CDG2SV
Bilgi Alın
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Tornet Scooter nedir?

Tornet Scooter; okula, işe ya da istediğiniz her yere kolayca ulaşabilmeniz veya keyifli bir geziye çıkabilmeniz için hem eğlenceli hem de çevre dostu bir elektrikli scooter uygulamasıdır. En güncel Tornet indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Tornet’i kullanmak için uygulamayı indirin, kaydolun ve haritada size en yakın Tornet’in hangisi olduğunu bulun. Tornet üzerindeki QR kodunu taradığınız anda yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Uygulama, yaya ve araç trafiğini engellememesi için Tornet’i yolculuk sonunda kilitlemenizi sağlar. Son olarak Tornet’in fotoğrafını çekip gezinizi tamamlayabilirsiniz.

Tornet’in kullanımı çok basittir. Uygulamayı şimdi indirebilir ve şehrinizi Tornet ile keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir