Abone Olun & Tasarruf Edin

tornet scooter cover
Anında 10 TL İndirim Kazanın

Tornet Davet Kodu

Tornet'in birinci sınıf elektrikli scooter araçlarının özel indirimle keyfini çıkarın! Özel Tornet davet kodumuzu şimdi alın ve kiralama işleminizden tasarruf edin.


Kupon Kodu

Tornet Scooter’da ilk sürüşünüzde geçerli 10 TL indirim veren davet kodu

Tornet ile okula, işe, gitmek istediğiniz her yere kolayca ulaşabilmeniz ya da keyifli bir yolculuk yapabilmeniz için hem eğlenceli hem de çevre dostu bir ulaşım aracını şehrinize geliyor.

Devamını Gör... Daha az göster...

Tornet Scooter Nedir?

Tornet Scooter, okula, işe veya dilediğiniz herhangi bir yere kolayca ulaşmanızı sağlayan eğlenceli ve çevre dostu bir ulaşım aracıdır. Tornet ile yolculuğunuza hemen başlayabilir ve çevre üzerindeki etkinizi en aza indirirken keyifli bir sürüşün tadını çıkarabilirsiniz.

Çevre dostu ulaşım araçları kampüste, yurtlarda ve sosyal alanlarda elverişli bir şekilde bulunur, böylece her zaman kullanabilirsiniz. İster sınıfa gitmeniz, ister arkadaşlarınızla buluşmanız veya şehri keşfetmeniz gerekse, Tornet Scooter her zaman yakınınızda, size rahat ve keyifli bir sürüş sağlamaya hazır.

Tornet Scooter, Türkiye’deki en yeni model ve periyodik bakımlı cihazlarıyla güvenli bir yolculuk sunuyor. Tornet ile istediğiniz yere hızlıca ulaşabilir ve çevreye olan etkinizi en aza indirirken keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Scooter’ları, özel saha operasyon ekiplerimiz tarafından sürekli olarak bakımı yapılan uzun ömürlü akülerle donatılmıştır ve her zaman tam şarjlı akülerle kiralanmaya hazır olmalarını sağlar. Tornet Scooter ile, bir sonraki sürüşünüz için her zaman dolu bir aküye sahip bir scooter’a 7/24 erişebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Tornet Scooter aynı zamanda mevcut en ekonomik seçenektir, bu da onu öğrenciler için mükemmel kılar. Uygun kiralama fiyatları ve uygun maliyetli fiyatlandırma planları ile Tornet, bankayı bozmadan scooter’larının rahatlığından ve avantajlarından yararlanmanızı sağlar.

Uygun kiralama fiyatlarına ek olarak, Tornet Scooter, uygulamaları aracılığıyla belirli cihazlarda özel indirimler sunar. Bu indirimli cihazlardan yararlanarak, yolculuklarınızın maliyetini daha da düşürebilirsiniz. Ayrıca Tornet, sürüşünüzü belirlenen yerlerde sonlandırdığınızda bonus puanlar sağlayarak daha da ekonomik sürüşlerin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Güvenliğiniz için kask takmayı unutmayın. Cihazı uygun bir yere kilitlediğinizden emin olun. Kornaları duymanızı engelleyecek ses seviyesinde müzik dinlemekten kaçının. Tornet ile kahvenizi ve telefonunuzu gideceğiniz yere güvenle taşıyabilirsiniz.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin