Toluna davet linki - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Bu Davet Bağlantısıyla Toluna’da Hesap Açın Ve Anket Doldurarak Para Kazanın
DAVET KODU
Bu davet bağlantısıyla Toluna’da hesap açın ve anket doldurarak para kazanın

Toluna nedir?

Toluna, küresel bir pazar araştırması ve tüketici içgörüleri platformudur. Şirketlerin gerçek zamanlı tüketici içgörülerine erişmelerini sağlayarak daha iyi iş kararları almalarına yardımcı olur. Toluna ayrıca insanlara fikirlerini dile getirme ve bunun için ödüllendirilme fırsatı da veriyor. En son Toluna davet linki ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz.

// ÖNERİLEN İÇERİK: En İyi İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

Günümüzün veri odaklı dünyasında, şirketlerin hızlı ve verimli kararlar verebilmesi gerekiyor. İşte burada Toluna devreye giriyor. Toluna, şirketlere daha iyi iş kararları verebilmeleri için gerçek zamanlı tüketici içgörülerine erişim sağlıyor.

Toluna ayrıca insanlara fikirlerini dile getirme ve bunun için ödüllendirilme fırsatı da veriyor. Dünya çapında 16 milyondan fazla üyesi olan Toluna, en büyük küresel pazar araştırma panellerinden biridir. Toluna üyeleri, her gün kullandıkları ürün ve hizmetlerden güncel olaylara ve sosyal konulara kadar çeşitli konularda anketlere katılıyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın