Abone Olun & Tasarruf Edin

toluna influencers cover
500 Hediye Bonus Puan

Toluna Yeni Üye Bonusu

Bu özel Toluna davet linkiyle 500 bonus kazanarak diğer Toluna kullanıcılarının arasına katılın! Anketlere katıldığınızda ödüller, indirimler ve benzersiz teklifler alın.


Fırsat

Toluna’ya sadece 2 dakikada ücretsiz kaydolun ve hoşgeldin hediyesi olarak 500 bonus puan kazanın

Çevrimiçi anketlere katılın ve nakit para, market ya da alışveriş kuponları ile ödüllendirilin. Sadece 2 dakika içinde ücretsiz kaydolun ve hoş geldiniz hediyesi olarak 500 bonus puan kazanın!

Devamını Gör... Daha az göster...

Toluna Influencers Nedir?

Toluna, kullanıcıların çok dilli anketlere katılmalarına ve çeşitli konulardaki görüşlerini paylaşmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir platformdur. Anketleri tamamlayarak, kullanıcılar hediye kartları, nakit para veya diğer teşvikler gibi ödüller kazanabilir, bu da düşüncelerinizi ifade etmenin ve zamanınız için ödüllendirilmenin harika bir yoludur.

Toluna Influencer’ları olarak bilinen sıradan insanlardan oluşan topluluğun bir parçası olmak için hemen katılın. Anketlere katılarak ve görüşlerinizi paylaşarak, sizin için önemli olan ürün ve hizmetleri etkileme gücüne ve değerli görüşleriniz için ödüller kazanma fırsatına sahip olursunuz.

Bir Toluna Influencer olarak, anketleri tamamlayarak, görüşlerinizi paylaşarak ve topluluk anketlerine, tartışmalara ve eğlenceli oyunlara katılarak ödüller kazanabilirsiniz. Bu etkinliklere katılmak, bağlantıda kalmanızı ve gerçek zamanlı olarak sizin ve başkaları için önemli olan şeylerin nabzını tutmanızı sağlar.

Yeterli puan biriktirdiğinizde, bunları hediye kartları veya nakit para dahil olmak üzere çeşitli ödüller için kullanabilirsiniz. İster kendinizi bir alışveriş çılgınlığıyla şımartmayı ister özel bir şey için para biriktirmeyi tercih edin, Toluna tercihlerinize uygun bir dizi seçenek sunar.

Toluna ile anketleri uzunluk, kategori veya ödüle göre seçebilir, zamanınızı optimize edebilir ve kazancınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Sadece görüşlerinizi paylaşarak ödüller kazanmakla kalmaz, aynı zamanda büyük markaların gelecekteki ürün ve hizmetleriyle ilgili kararlarını doğrudan etkileme fırsatına da sahip olursunuz.

Ayrıca Toluna, benzersiz dijital projeler ve QuickCommunitiesTM aracılığıyla diğer kullanıcılar ve markalarla gerçek zamanlı bağlantı kurma şansı sunarak dinamik ve ilgi çekici bir deneyim sağlar. Ve en iyi kısmı? Değerli görüşleriniz için hızlı ödüller alacaksınız, bu da katılımın avantajlarından daha sonra değil, daha erken yararlanmanıza olanak tanır.

Toluna, “talep üzerine” içgörüler sunmak için işletmelerle tüketicileri gerçek zamanlı olarak birbirine bağlayan bir pazar araştırma şirketidir. Platformları, kullanıcıların anketlere katılmalarına ve görüşlerini paylaşmalarına olanak tanıyarak kullandıkları ürün ve hizmetleri şekillendirmektedir. Toluna Influencer’ı olarak pazarı etkileme gücüne ve değerli görüşleriniz için ödüller kazanma fırsatına sahipsiniz.”

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin