Tolstoy promosyon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Tolstoy Ile Her Müşteriyle Kişisel Iletişim Için Videoyu Kullanın - Tek Tıklamayla Sitenize Video Ticareti Ekleyin
KAMPANYA
Tolstoy ile her müşteriyle kişisel iletişim için videoyu kullanın - tek tıklamayla sitenize video ticareti ekleyin

Tolstoy nedir?

Tolstoy Video Ticaret Platformu, Culture Kings ve LSKD gibi 2000’den fazla markanın, etkileşimli ve alışveriş yapılabilir videoları kolay ve etkili bir şekilde dağıtmasına olanak tanır. En son Tolstoy promosyon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Tolstoy, kişiselleştirilmiş videoları kullanarak markaların değerli müşteri etkileşimi verilerini toplamasına ve kampanyaları için tutarlı ve anlamlı yatırım getirisi artışlarını raporlamasına yardımcı olur.

İzleyicilerinizin bundan sonra hangi yolu izlemek istediklerine karar vermelerini sağlayan, dallara ayrılan videolar oluşturarak, geleneksel bir videodan çok yüz yüze bir görüşme gibi hissettiren kişisel bir video deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

Videolarınızı ve hikayelerinizi bağlantı olarak kolayca paylaşabilir ve bunları bir web sitesine yerleştirebilirsiniz – herhangi bir kodlama bilmenize gerek yoktur. Tiktok kadar sürükleyici bir deneyimle kitlenizin dikkatini çekin. Yeni videolar kaydedin veya mevcut videoları kullanın.

Ara sıra, metin ve resim sınavları konuyu tam olarak anlamaz. Bir video sınavı, ürünleri ve kavramları görsel olarak eğitmek ve göstermek için harikadır. Sadece benzersiz bir havaları var.

Tolstoy’un özgün, kısa biçimli videolara odaklanmasının şirketler ve tüketiciler arasında gerçek, kalıcı ilişkiler kurması dikkat çekicidir. Bu, Tolstoy’un özgünlüğe verdiği önem nedeniyle sitede geçirilen sürenin ortalama dört kat, tekrar satın alma olasılığının ise iki kat artmasına neden oluyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.