Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Tolstoy Promosyon Kodu

E-ticaret stratejinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Tolstoy video ticaret aracını kullanın. Ayrıca, bu güçlü araçta ekstra tasarruf için Tolstoy promosyon kodumuzu kullanın.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Site hızını etkilemeden videolar oluşturun ve barındırın @Tolstoy

Tolstoy video tabanlı ticaret eklentisi, her müşteriyle birkaç saniye içinde özelleştirilmiş bir ilişki kurmanızı sağlar. Kullanımı kolay olmasının yanı sıra, müşteri etkileşimini izlemenize ve ölçmenize yardımcı olabilecek güçlü analizler sağlar. Tolstoy'u kullanarak çevrimiçi varlığınızı, WordPress sitenizin tam potansiyelini ortaya çıkarmayı ve satışları artırmayı kolaylaştıracak şekilde yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Denemeyi Başlatın
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Tolstoy nedir?

Tolstoy Video Ticaret Platformu, Culture Kings ve LSKD gibi 2000’den fazla markanın, etkileşimli ve alışveriş yapılabilir videoları kolay ve etkili bir şekilde dağıtmasına olanak tanır. En son Tolstoy promosyon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Tolstoy, kişiselleştirilmiş videoları kullanarak markaların değerli müşteri etkileşimi verilerini toplamasına ve kampanyaları için tutarlı ve anlamlı yatırım getirisi artışlarını raporlamasına yardımcı olur.

İzleyicilerinizin bundan sonra hangi yolu izlemek istediklerine karar vermelerini sağlayan, dallara ayrılan videolar oluşturarak, geleneksel bir videodan çok yüz yüze bir görüşme gibi hissettiren kişisel bir video deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

Videolarınızı ve hikayelerinizi bağlantı olarak kolayca paylaşabilir ve bunları bir web sitesine yerleştirebilirsiniz – herhangi bir kodlama bilmenize gerek yoktur. Tiktok kadar sürükleyici bir deneyimle kitlenizin dikkatini çekin. Yeni videolar kaydedin veya mevcut videoları kullanın.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Ara sıra, metin ve resim sınavları konuyu tam olarak anlamaz. Bir video sınavı, ürünleri ve kavramları görsel olarak eğitmek ve göstermek için harikadır. Sadece benzersiz bir havaları var.

Tolstoy’un özgün, kısa biçimli videolara odaklanmasının şirketler ve tüketiciler arasında gerçek, kalıcı ilişkiler kurması dikkat çekicidir. Bu, Tolstoy’un özgünlüğe verdiği önem nedeniyle sitede geçirilen sürenin ortalama dört kat, tekrar satın alma olasılığının ise iki kat artmasına neden oluyor.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir