Abone Olun & Tasarruf Edin

yandex toloka cover
Hoşgeldin Bonusu Alın

Toloka Davet Kodu

Yandex Toloka ile görev yaparak para kazanın! Özel davet kodlarına erişimle ek özelliklerin ve ödüllerin kilidini açın ve Yandex Toloka güvenilir mi diye öğrenin.


Kupon Kodu

Yandex Toloka ile çevrimiçi basit görevleri tamamlayarak para kazanın

Bilgisayarların altından kalkamayacağı basit görevleri yerine getirerek internet üzerinden para kazanmak için Toloka'yı kullanabilirsiniz. Çoğunlukla çeşitli içerik türlerini analiz etmeniz ve değerlendirmeniz gerekir. Örneğin, sitelerin arama sorgularıyla eşleşip eşleşmediğini kontrol etmeniz, görselleri karşılaştırmanız ve ürün kategorilerini belirlemeniz gerekebilir. Toloka ile çok kolay — sadece bir görev seçin, tamamlayın ve ödüllendirilin. Tek ihtiyacınız olan, internet erişimi olan bir bilgisayar veya mobil cihaz ve biraz boş zaman Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Toloka nedir?

Toloka (eski adıyla Yandex Toloka), bireylerin kısa görevleri tamamlayarak para kazanabilecekleri çevrimiçi bir platformdur. İnternete bağlı bir cihaz kullanarak istediğiniz zaman para kazanmaya başlayabilirsiniz. İster anket doldurmak, ister resimleri kategorize etmek veya ses yazıya dökmek olsun, Yandex Toloka istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman para kazanmanıza olanak tanıyan bir dizi görev sunar.

Görevi tamamladıktan ve Toloka hesabınızda para kazandıktan sonra, hızlı ve güvenli para çekme yöntemlerinden birini kullanarak kazancınızı kolayca çekebilirsiniz. İster kazancınızı banka hesabınıza aktarın ister çevrimiçi bir ödeme sistemi kullanın, Yandex Toloka zor kazandığınız parayı nakde çevirmek için sorunsuz ve rahat bir süreç sağlar.

Toloka, bireylerin özel beceriler gerektirmeden para kazanmaları için eşsiz bir fırsat sunuyor. İlgi alanlarınıza uygun görevleri seçme esnekliği ve kazancınızı istediğiniz zaman nakde çevirme kolaylığı ile Toloka, becerilerinizi geliştirmeniz ve yeni görevlerin ve ödüllerin kilidini açmanız için sizi motive eder. Ayrıca, özel destek ekibi size her adımda rehberlik etmeye hazırdır.

Toloka, zor kazandığınız parayı Payoneer, Papara veya QIWI gibi popüler ödeme yöntemlerini kullanarak çekmenize olanak tanır. Bu, size en uygun para çekme seçeneğini seçme esnekliği sağlayarak kazancınıza erişmek için sorunsuz ve rahat bir süreç sağlar.

Toloka’da bulunan diğer görevler arasında arama sonuçlarını kullanıcının sorgusuyla eşleşecek şekilde derecelendirmek, çeşitli konularda çevrimiçi bilgi aramak ve hatta yerlerin veya nesnelerin fotoğraflarını çekmek ve yüklemek yer alıyor. Bu kadar geniş bir görev yelpazesiyle, en çok ilginizi çekenleri seçebilir ve keyif aldığınız bir şeyi yaparken para kazanabilirsiniz.”

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin