Titanic Hotels indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Antalya, İstanbul, Bodrum Ve Berlin’de Bulunan Titanic Hotels Için En Iyi Otel Tekliflerini Alın. Spa, Yemek, Etkinlik Ve Düğünlerin Tadını Çıkarın
KAMPANYA
Antalya, İstanbul, Bodrum ve Berlin’de bulunan Titanic Hotels için en iyi otel tekliflerini alın. SPA, yemek, etkinlik ve düğünlerin tadını çıkarın

Titanic Hotels Hakkında

Titanic Hotels, Antalya’daki Titanic Mardan Palace ve Bodrum’daki Titanic Deluxe Lara dahil olmak üzere Türkiye ve Almanya’da 13 oteli bulunan bir Türk lüks oteller zinciridir. Titanic Hotels, konuklarına çeşitli olanaklar ve aktiviteler sunan her şey dahil tatil köyleriyle tanınır.

Titanic Hotels grubu 1998 yılında İstanbul’da kuruldu ve o zamandan beri katlanarak büyüdü. İlk otel 14 yıl sonra açıldı. En son Titanic Hotels indirim kodunu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Antalya’daki temalı otellerin öncülerinden olan grup, 2003 yılında adını ünlü gemi Titanic’ten alan üçüncü otelini açmıştır. Tesisin açıldığı 2003 yılından bu yana bölgedeki simgesel özelliklerden biri olan tesis, bir yolcu gemisi şeklinde şekillendirildi ve Titanic Hotel olarak adlandırıldı. Zaman geçtikçe gruptaki tüm oteller Titanic Hotels adı altında markalaştı.

Titanic Hotels’in 2021 yılında Titanic Comfort Kurfürstendamm’ın açılmasıyla Antalya, İstanbul, Bodrum ve Berlin’de açtığı 13 otel var ve toplam otel sayısı 13’e ulaştı.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.