Tiqets indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Tiqets.com’da Tüm Tema Park, Müzeler Ve Aqua Parklarda Geçerli %5 Indirim Kodu
KUPON KODU
Tiqets.com’da tüm tema park, müzeler ve aqua parklarda geçerli %5 indirim kodu

Tiket nedir?

Tiqets, insanların ilgi çekici yerler ve etkinlikler için bilet satın almaları için çevrimiçi bir platform sağlayan bir teknoloji şirketidir. Şirket, turistik yerler ve etkinlikler için bilet satın almanın daha iyi bir yolunu arayan dört Hollandalı girişimci tarafından 2014 yılında kuruldu. En son Tiqets indirim koduTiqets promosyon kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz !

Tiqets platformu, kullanıcıların ilgi çekici yerler ve etkinlikler için gerçek zamanlı olarak bilet aramasına ve rezervasyon yapmasına olanak tanır. Şirket ayrıca, kullanıcıların hareket halindeyken bilet rezervasyonu yapmalarını sağlayan bir mobil uygulama da sunuyor. Tiqets’in dünya çapında 2.500’den fazla cazibe merkezi ve etkinlikle ortaklığı vardır ve bu da onu en büyük çevrimiçi biletleme platformlarından biri yapar.

Görevleri, herkesin dünyanın en iyi kültürel cazibe merkezlerini deneyimlemesini kolaylaştırmaktır. Bunu yapmak için dünya çapında 50’den fazla ülkede 2.500’den fazla müze, cazibe merkezi ve etkinlikle birlikte çalışıyorlar.

Kültürün dünyayı daha iyi bir yer haline getirdiğine ve herkesin ona erişmesi gerektiğine inanıyorlar. Bu nedenle hizmetlerini 12 dilde sunuyorlar ve 24 para biriminde ödeme kabul ediyorlar. Ayrıca çoğu bilette ücretsiz iptal imkanı sunarlar, böylece ihtiyacınız olduğunda planlarınızı her zaman değiştirebilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın