En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Tinder

Tinder indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Haziran 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Tinder
Tinder Plus ve Tinder Gold üyeliklerinde geçerli % 10 indirim kodu

İlk kez 2012 yılında bir üniversite kampüsünde tanıtılan Tinder...Devamını Gör

İlk kez 2012 yılında bir üniversite kampüsünde tanıtılan Tinder, yeni insanlarla tanışmak için dünyanın en popüler uygulaması haline geldi. 190 ülkede ve 40 dilde mevcut olan Tinder, dünya çapında en yüksek hasılat yapan oyun dışı uygulamadır. 450 milyondan fazla kez indirildi ve 65 milyardan fazla eşleşmeye yol açtı.

Daha Az Göster

Popüler Son Fırsatlar

Sadece Kuponigo’da!
Hesap Doğrulaması Gerekli
Setur’da ​1000 TL ve üzeri otel rezervasyonu ve uçak bileti alımlarında geçerli 50 TL indirim kodu

Setur, 1964 yılı ortalarında, gümrükten muaf mağazaların ülkemizde...Devamını Gör

Setur, 1964 yılı ortalarında, gümrükten muaf mağazaların ülkemizde faaliyet göstermesine olanak tanıyan kararın çıkarılması üzerine Koç Holding tarafından kurulmuştur. Duty free hizmetleri veren bir firma olarak faaliyetlerine başlayan Setur, günümüzde de bu alandaki çalışmalarını da sürdürmektedir.

Daha Az Göster
BlufVPN’nin 1 aylık planlarında % 61 indirim fırsatı ve 30 gün içinde para iade garantisi

BlufVPN, interneti özgürce kullanmak ve olması gerektiği gibi görmeniz...Devamını Gör

BlufVPN, interneti özgürce kullanmak ve olması gerektiği gibi görmeniz amacıyla 2020 yılında Estonya'da kurulan bir ücretsiz ve sınırsız VPN sanal özel ağ servis sağlayıcısıdır. BlufVPN ile yaşadığınız yer veya kim olduğunuzla sınırlı olmaksızın, erişmek istediğiniz web sitelerine ve hizmetlere erişme özgürlüğüne sahip olmaya başlayın. Sınırsız akış ve indirme işlemlerinin yanı sıra, geçmiş tutmama politikası gibi sınıfının en iyisi şifreleme ve son derece yüksek güvenlik standartlarına sahiptir.

Daha Az Göster
Dünyanın en hızlı VPN hizmetlerinden biri olan HotBot VPN’de geçerli % 40 indirim fırsatı

HotBot VPN; hızlı ve güvenli bir şekilde aynı anda 6 cihazı...Devamını Gör

HotBot VPN; hızlı ve güvenli bir şekilde aynı anda 6 cihazı bağlamanıza olanak tanıyan bir VPN hizmetidir. Dünya çapında bulunan sunucularıyla tek tıklamayla anında veri koruması ve tam gizlilik sağlıyor. Kendinizi güvende ve anonim tutmak için web'de gezinirken hızlı ve güvenli bir sanal özel ağ hizmeti kullanın. 3 günlük ücretsiz denemeden yararlanmak için bugün kaydolun. Önemli verilerinizin bilgisayar korsanları, işletmeler ve İSS'ler tarafından çalınmasını beklemeyin. Bu saniye gizliliğinizin ve güvenliğinizin sorumluluğunu üstlenin.

Daha Az Göster

İlk kez 2012 yılında bir üniversite kampüsünde tanıtılan Tinder, yeni insanlarla tanışmak için dünyanın en popüler uygulaması haline geldi. 190 ülkede ve 40 dilde mevcut olan Tinder, dünya çapında en yüksek hasılat yapan oyun dışı uygulamadır. 450 milyondan fazla kez indirildi ve 65 milyardan fazla eşleşmeye yol açtı.

Yeni insanlarla tanışmak, sosyal ağınızı genişletmek, seyahat ederken yerel insanlarla tanışmak veya sadece şu anda yaşamak için buradaysanız, doğru yere geldiniz. Bir nedenden dolayı “dünyanın en sıcak uygulaması” olarak adlandırılıyor ve günde 26 milyondan fazla eşleşmeyi ateşliyor.

Tinder kolay ve eğlencelidir. Birini beğenmek için Sağa Kaydır™ özelliğini, geçmek için Sola Kaydır™ özelliğini kullanın. Biri senden hoşlanıyorsa, bu bir eşleşmedir! Stres yok. Reddedilme yok. İlgilendiğiniz profillere dokunun, çevrimiçi sohbet edin ve ardından telefonunuzdan uzaklaşın, gerçek dünyada buluşun ve yeni bir şeyin kıvılcımını yakalayın.

Tinder Plus nedir?

Sınırsız kaydırma ve beğeni de dahil olmak üzere premium özellikler için Tinder Plus®’a yükseltin, böylece Sağa Kaydırma özelliğini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz; Dünyanın her yerindeki bekarlarla sohbet etmek için pasaport; Birine ikinci bir şans vermek için geri sarın; 30 dakika boyunca bölgenizdeki en iyi profil olmak için ayda bir ücretsiz Boost; ve kalabalığın arasından sıyrılmak için ek Süper Beğeniler.

Tinder Gold nedir?

Birinci sınıf bir deneyim için Tinder Gold™’a yükseltin: Pasaport, Geri Sarma, sınırsız beğeni, günde beş Süper Beğeni, ayda bir Boost ve daha fazla profil kontrolü. Sizi beğenenleri görmenizi sağlayan Beğendikleriniz özelliğiyle zaman kazanın ve amaçsız arama yapın. Bunu, bekleyen tüm eşleşmelerinizi size getiren, 7/24 kullanılabilen kişisel Tinder konsiyerjiniz olarak düşünün. Şimdi Arkanıza yaslanıp güzel bir kokteylin tadını çıkarabilir ve istediğiniz zaman profillere göz atabilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun