Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Tiktak İndirim Kodu

TikTak’ın Binlerce Yeni Arabasıyla Her Dakikan Güzel Geçsin. Tiktak İndirim Kodu ile araç kiralamalarınız şimdi daha da avantajlı.
0 / 5 Puan: 4.44

Puan:

Tiktak ile Tanışmanıza Özel 175 TL Puan Hediye

TikTak’ın Binlerce Yeni Arabasıyla Her Dakikan Güzel Geçsin. TikTak mobil uygulamasını indir, avantajlı fiyatlarla dilediğin kadar kirala, kiraladığın kadar öde.

Gastropay ile Tiktak'ta 265 TL Hediye

Öne Çıkan Kampanyalar:
  • Kampanya için bu kupon kodunu kullanın: TIKTAK175
iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Tiktak nedir?

TikTak kullandıkça ödenebilen dakikalık araç kiralama ihtiyacı duyan kişi ve kurumların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet veren bir araç kiralama uygulamasıdır. Uygulama, kişi ve kurumlara şehir içinde 7/24 dakikalık araç kiralama imkanı sunuyor. En güncel Tiktak indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şehrin her noktasına dakikalar içinde ulaşabilmeniz için ekonomik bir şekilde araca kolay erişim sağlayan sürdürülebilir bir mobilite hizmeti sunan TikTak ile farklı zevk ve ihtiyaçlara uygun yüzlerce arabayı ister bireysel ister şirket olarak kullanabilir, sadece kullandığınız süre kadar para ödersiniz.

Ayrıca akaryakıt fiyata dahildir ve İSPARK gibi otoparklar ücretsizdir. Tiktak ile kayıt işlemi sırasında Tiktak indirim kodunu kullanabilirsiniz.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir