Tide Business Bank (İngiltere)

Fintech firması Tide, İngiltere’de küçük işletmelere, serbest çalışanlara, bağımsız tüccarlara ve kurulmuş limited şirketlere ticari bankacılık hizmetleri sunan bir elektronik para kuruluşudur.

High-street bankalarının aksine, Tide’ın şubeleri yoktur – bunun yerine hesabınızı yönetebilir ve ihtiyacınız olan her şeye bir uygulama üzerinden erişebilirsiniz. Ücretsiz hesap açabilir, işletme sahibi olarak kendiniz için temassız MasterCard, çalışanlarınız için ekip kartları alabilirsiniz.

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo'da bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply