The Body Shop kupon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

The Body Shop nedir?

The Body Shop®, 1976 yılında Anita Roddick tarafından kurulan ve dünya çapında 60’tan fazla ülkede müşterilerine hizmet veren 3.000’den fazla mağazası bulunan İngiltere merkezli küresel bir güzellik markasıdır. Kendini doğal içeriklere dayalı harika kozmetikler üreten, çevreyi korumaya ve insan haklarına saygı göstermeye kendini adamış küresel, orijinal ve etik bir şirkettir. En güncel The Body Shop kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şirketlerinin hikayesi, 1976’da İngiltere’nin Brighton kentinde, kurucuları Dame Anita Roddick’in kendi ürünlerini yeni bir fikirle karıştırmaya başlamasıyla başladı. Onun vizyonunu takip ederek, 40 yılı aşkın bir süredir tüm kuralları çiğnediler, asla numara yapmadılar ve değişim getirdiler.

Bugün, 66 ülkede 3.000’den fazla mağazası var ve dünyaya mizah duygusu ve ciddi bir amaç ile eşleştirilmiş benzersiz bir etik güzellik karışımı getirmelerine yardımcı olan 22.000’den fazla kişiyi istihdam ediyor.

Doğal esinli güzellik ürünleri, doğal dünyadan ilham alır ve dünya çapında etik kaynaklı kaynaklardan elde edilen gelişen ve çeşitli içeriklerden elde edilir. Kalabalığın arasından sıyrılmaktan ve doğru olanı savunmaktan asla korkmazlar.

Enrich Not ExploitTM’nin bir parçası olarak, kendilerini, işi iyilik için bir güç olarak ürünlerini, çalışanlarını ve çevreyi zenginleştirmeye adamışlardır. Sonuç olarak, çiftçileri ve tedarikçileriyle adil bir şekilde çalışıyorlar, Topluluk Ticareti yoluyla toplulukların gelişmesine yardımcı oluyorlar ve her zaman ve sonsuza kadar hayvanlar üzerinde test yapılmasına karşı çıkıyorlar. Bu aynı zamanda %100 vejetaryen oldukları ve hayvanları hiçbir şekilde test etmedikleri anlamına gelir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın