TGI Fridays

1965 yılında, TGI Fridays New York’ta ilk yerini açtı. Bugün, Türkiye dahil 60 ülkede kaliteli, otantik Amerikan yemekleri ve efsanevi içecekler sunan, her yerden tüm insanları bir araya getiren 890 restoranı bulunuyor. TGI Fridays’te bir masa ayırtın, paket servisi alın ve kapınıza kadar gelmesini sağlayın!

TGI Fridays İngiltere’de 25 puan kazandıran arkadaş davet kodu
Davet Kodu
TGI Fridays İngiltere’de 25 puan kazandıran arkadaş davet kodu

Birleşik Krallık'ın her yerinde restoranlarımız ve barları bulunan TGI Fridays’te bir masa ayırtın, paket servisi alın ve kapınıza kadar gelmesini...Devamını Gör

Birleşik Krallık'ın her yerinde restoranlarımız ve barları bulunan TGI Fridays’te bir masa ayırtın, paket servisi alın ve kapınıza kadar gelmesini sağlayın!

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply