Tazı kupon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 1.5

Puan:


Tazı Scooter nedir?

Tazı Scooter, seyahatin keyfini pratik ve kolay bir şekilde çıkarmanızı sağlayan bir scooter kiralama uygulamasıdır. Telefon numaranızı kullanarak uygulamaya üye olabilir ve keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. En güncel Tazı kupon kodu, Tazı davet Kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: Türkiye’nin En İyi Elektrikli Scooter Uygulaması Hangisi? 🛴

Uygulamaya giriş yaptığınızda sürüş hakkında bilgilerin de olduğu size yakın olan scooterların bir listesi ile karşılaşacaksınız, böylece çevrenizdeki en yakın scooterlara ulaşabileceksiniz.

Tazı sürüşünün kilidini açmak için scooterin önündeki QR kodunu tarayabilirsiniz. Sürüşünüz bittiğinde, uygun ve güvenli bir yere çevre dostu bir şekilde park etmelisiniz.

Tazı Scooter’da Ilk Sürüşünüzde Indirim Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Tazı Scooter’da ilk sürüşünüzde indirim kazandıran arkadaş davet kodu
Tazı scooter uygulaması hem kolay hem de pratik şekilde scooter kiralayıp, keyifli bir seyahat...Devamını Gör
Tazı scooter uygulaması hem kolay hem de pratik şekilde scooter kiralayıp, keyifli bir seyahat gerçekleştirmenize olanak sağlar. Sana en yakın Tazı’ya git, Tazı Üzerindeki Qr kodu Tarat ve kilidi aç. Sürüşün sona erdiğinde Tazı’yı çevreye zarar vermeyecek şekilde uygun ve güvenli bir yere park et. Güvenli bir sürüş için lütfen kendi ekipmanlarınızı (kask) yanınızda bulundurunuz. Daha Az Göster
Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın