En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Merhaba!

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.


Tazı kupon kodu

Tazı kupon kodu ile tasarruf edin. Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu, ve kampanyalar ile her gün tasarruf edebilirsiniz.


Tazı Scooter nedir?

Tazı Scooter, seyahatin keyfini pratik ve kolay bir şekilde çıkarmanızı sağlayan bir scooter kiralama uygulamasıdır. Telefon numaranızı kullanarak uygulamaya üye olabilir ve keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. En güncel Tazı kupon kodu, Tazı davet Kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Uygulamaya giriş yaptığınızda sürüş hakkında bilgilerin de olduğu size yakın olan scooterların bir listesi ile karşılaşacaksınız, böylece çevrenizdeki en yakın scooterlara ulaşabileceksiniz.

Tazı sürüşünün kilidini açmak için scooterin önündeki QR kodunu tarayabilirsiniz. Sürüşünüz bittiğinde, uygun ve güvenli bir yere çevre dostu bir şekilde park etmelisiniz.

Tazı Scooter’da ilk sürüşünüzde indirim kazandıran arkadaş davet kodu
Tazı Scooter’da ilk sürüşünüzde indirim kazandıran arkadaş davet kodu
Tazı scooter uygulaması hem kolay hem de pratik şekilde scooter kiralayıp, keyifli bir seyahat...Devamını Gör
Tazı scooter uygulaması hem kolay hem de pratik şekilde scooter kiralayıp, keyifli bir seyahat gerçekleştirmenize olanak sağlar. Sana en yakın Tazı’ya git, Tazı Üzerindeki Qr kodu Tarat ve kilidi aç. Sürüşün sona erdiğinde Tazı’yı çevreye zarar vermeyecek şekilde uygun ve güvenli bir yere park et. Güvenli bir sürüş için lütfen kendi ekipmanlarınızı (kask) yanınızda bulundurunuz. Daha Az Göster

Tazı kupon kodu nasıl kullanılır?

Kuponigo Türkiye ile, Tazı tarafından sağlanan en son kupon kodu fırsatına sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Satıcının/markanın ödemeniz sırasında görebilceğiniz promosyon kodunu soran kutuya sayfamızdan aldığınız kupon kodunu kopyalayıp yapıştırdığınızda, indiriminiz uygulanacaktır.

Bu markanın bazı kampanyaları için indirim kodu kullanmanız gerekmez ve sayfamızdaki link üzerinden kampanyayı direkt aktifleştirebilirsiniz. En güncel ve en yeni tekliflerden haberdar olmak için sayfamızı sık sık kontrol edebilirsiniz.


E-Posta Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.Bu Fırsatı Paylaşın