İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Tazı Kupon Kodu

İlk Sürüşünüzde İndirim Kazanın
Tazı Kupon Kodu ile ilk sürüşünüzde indirim kazanın. Rahat ve çevre dostu bir yolculuğun tadını çıkarırken paradan tasarruf edin.
Tazı Kupon Kodu Tazı Kupon Kodu ile ilk sürüşünüzde indirim kazanın. Rahat ve çevre dostu bir yolculuğun tadını çıkarırken paradan tasarruf edin.
3.17 1 5 6
0 / 5 3.17

Puan:

Yalnızca ilk kullanımda geçerlidir!
Tazı Scooter davet kodu ile ilk sürüşünüzde indirim kazanın

Tazı scooter uygulaması hem kolay hem de pratik şekilde scooter kiralayıp, keyifli bir seyahat gerçekleştirmenize olanak sağlar.

İndirimden faydalanmak için bu davet kodunu kullanın: 39WGEGV2
iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Tazı Scooter nedir?

Tazı Scooter, seyahatin keyfini pratik ve kolay bir şekilde çıkarmanızı sağlayan bir scooter kiralama uygulamasıdır. Telefon numaranızı kullanarak uygulamaya üye olabilir ve keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. En güncel Tazı kupon kodu, Tazı davet Kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Uygulamaya giriş yaptığınızda sürüş hakkında bilgilerin de olduğu size yakın olan scooterların bir listesi ile karşılaşacaksınız, böylece çevrenizdeki en yakın scooterlara ulaşabileceksiniz.

Tazı sürüşünün kilidini açmak için scooterin önündeki QR kodunu tarayabilirsiniz. Sürüşünüz bittiğinde, uygun ve güvenli bir yere çevre dostu bir şekilde park etmelisiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir