Abone Olun & Tasarruf Edin

tazi scooter cover
İlk Sürüşünüzde İndirim

Tazı Scooter Davet Kodu

Tazı Scooter Davet Kodu ile ilk sürüşünüzde indirim kazanın. Rahat ve çevre dostu bir yolculuğun tadını çıkarırken paradan tasarruf edin.


Yalnızca ilk kullanımda geçerlidir!
Kupon Kodu

Tazı Scooter davet kodu ile ilk sürüşünüzde indirim kazanın

Tazı scooter uygulaması hem kolay hem de pratik şekilde scooter kiralayıp, keyifli bir seyahat gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Acele Edin!
Fırsat

Ek olarak yüzlerce markadan bedava hediyelerin kilidini de açtınız 🎁

Türkiye'de ücretsiz ürün, hizmet ve bedava bonus veren siteler ve mobil uygulamaları bir araya getirdik. Tamamı 2024 yılında da geçerli!

Devamını Gör... Daha az göster...

Tazı Scooter Nedir?

Tazı Scooter, kolayca scooter kiralamanızı ve keyifli bir yolculuğun tadını çıkarmanızı sağlayan kullanıcı dostu ve kullanışlı bir scooter kiralama uygulamasıdır. Tazı Scooter ile mevcut scooter’ları hızlı bir şekilde bulabilir, akıllı telefonunuzla kilidini açabilir, çevrenizi eğlenceli ve çevre dostu bir ulaşım aracıyla zahmetsizce keşfedebilirsiniz.

Tazı Scooter’a telefon numaranızla kayıt olabilirsiniz. Uygulama boyutu konumunuza en yakın scooterların listesini, kullanım bilgilerinizle birlikte sunar. Böylece kolayca scooter kiralamak ve çevrenizi eğlenceli ve çevre dostu bir ulaşım aracıyla keşfetmek mümkün olur.

Konum erişimini etkinleştirerek, yakındaki Tazı scooter’larına kolayca erişebilir ve yolculuğunuzu daha da kolaylaştırabilirsiniz. En yakın Tazı’ya gidin ve scooter’ın üzerindeki QR kodunu okutarak kilidini açın ve sürüşünüze başlayın.

Sürüşünüzü tamamladıktan sonra, Tazı Scooter’ı güvenli ve çevre dostu bir şekilde park etmeniz önemlidir. Lütfen başkalarına zarar vermeyecek veya rahatsızlık vermeyecek uygun bir yere park ettiğinizden emin olun. Ayrıca, güvenli bir sürüş için, güvenliğinizi ön planda tutmak amacıyla kask gibi kendi ekipmanlarınızı her zaman yanınızda bulundurmanızı öneririz.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin