TAÇ indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Taç Online Mağazasında Geçerli Seçili Ürünlerde Ve Üzerinde Indirim Fırsatı
Taç online mağazasında geçerli seçili ürünlerde ve üzerinde indirim fırsatı

TAÇ, 40 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’nin lider ev tekstil...Devamını Gör

TAÇ, 40 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’nin lider ev tekstil markası olarak varlığını sürdürüyor…Türkiye’deki tüm evlere TAÇ markası ile dokunmak, Zorlu Tekstil Grubu için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı…TAÇ markalı ürünler hem kaliteleri, hem de özellikle yılda iki kez sunulan yeni koleksiyonları ile tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Ürün gruplarının çeşitliliği sonucunda çok farklı tarzlara hitap eden TAÇ markası, AR-GE ve desen çalışmalarına büyük yatırımlar yaparak koleksiyonlarını uluslararası trendsetterlar ile işbirliği içerisinde yaratmaktadır. TAÇ, bir yandan yeni trendleri yansıtan ürünleri diğer yandan çeyizlik olarak yıllarca eskimeyecek klasik ürünleri içeren, çok zengin bir koleksiyon sunmaktadır.TAÇ ürünlerinin üretildiği tesislerin kalite standartları, uluslararası kurumlar tarafından verilen sertifikalarla da tanınmaktadır. Ayrıca TAÇ, dünyanın ilk ve tek markalaşma programı olan TURQUALITY kapsamındaki markalar arasında yer almaktadır. Yapılan marka araştırmaları sonucunda %100 toplam marka bilinirliğine sahip olan TAÇ’ın bu başarının altında, sunulan kaliteye oranla oldukça hesaplı fiyat politikası, geniş satış ağıyla kolay ulaşılabilirliği gibi uygulamalarla hayata geçirilen %100 müşteri mutluluğu ilkesi yatmaktadır. Fabrika ve pazarlama bölümünde görev alan 100’ü aşkın AR-GE ve ÜR-GE çalışanı ile TAÇ, en yeni, en modern, en kaliteli ürünleri; bu kaliteye uygun makul fiyatlarla tüketicilerle buluşturmayı sürdürüyor.

Daha Az Göster

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu‘nun en büyük markası olan TAÇ; perde, nevresim, havlu, yatak örtüsü ve bebek koleksiyonu gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. TAÇ’ın Türkiye’deki yüzlerce konsept mağazasının yanı sıra binlerce farklı satış noktası da bulunuyor. 20’den fazla ülkede, tüketicilere ulaşmak için uluslararası bir satış ağı da bulunmaktadır. En güncel Taç indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Türk ev tekstili sektöründe TAÇ’ın kökleri, 40 yılı aşkın süredir ev tekstili üreten bir bölge olan Denizli’ye dayanmaktadır. Kendini tamamen ev dekorasyonu sanatına adayan Zorlu Ailesi, 1974 yılında üstün kaliteli ürünlerini geniş bir ürün yelpazesiyle birleştiren TAÇ markası altında, ürünlerinin üstün kalitesi ve çeşitliliği ile tüketicilerin büyük beğenisini kazanmıştır.

1997 yılına kadar ağırlıklı olarak iç piyasada faaliyet gösteren TAÇ, aynı tarihte Zorluteks Tekstil tesislerinin de devreye girmesiyle kapasitelerini genişleterek ihracata başlamıştır. Avrupa’nın en büyük, en ileri teknoloji entegreli üretim tesisleriyle TAÇ, Avrupa markalarıyla rekabet edebilecek durumdadır.

Üretim aşamasında her ayrıntıya dikkat ederek ve kaliteden sıfır taviz politikası uygulayarak ülke genelinde olduğu kadar bölge ülkelerinde de liderliğini sürdürebilmektedir. Uluslararası kuruluşlar tarafından verilen sertifikalar da TAÇ ürünlerinin üretildiği tesislerin kalite standartlarının bir göstergesidir.

Trend araştırmaları ve fuarlar sonucunda ortaya çıkan temalarla renk, desen ve kumaş kalitesini ilişkilendirerek tasarım hikayeleri oluşturuyorlar. Tasarım ve üretim süreçleriyle koleksiyonlarını İtalya, Fransa ve Avrupa’daki çeşitli desen tasarım stüdyolarından desenlerle zenginleştiriyor ve ev tekstili mağazalarında baskılı, dokuma, nakışlı ve örme yepyeni koleksiyonlar olarak sunuyorlar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın