En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Merhaba!

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.


TAÇ indirim kodu

TAÇ indirim kodu ile tasarruf edin. Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu, ve kampanyalar ile her gün tasarruf edebilirsiniz.


Taç online mağazasında geçerli seçili ürünlerde ve üzerinde indirim fırsatı
Taç online mağazasında geçerli seçili ürünlerde ve üzerinde indirim fırsatı

TAÇ, 40 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’nin lider ev tekstil...Devamını Gör

TAÇ, 40 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’nin lider ev tekstil markası olarak varlığını sürdürüyor…Türkiye’deki tüm evlere TAÇ markası ile dokunmak, Zorlu Tekstil Grubu için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı…TAÇ markalı ürünler hem kaliteleri, hem de özellikle yılda iki kez sunulan yeni koleksiyonları ile tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Ürün gruplarının çeşitliliği sonucunda çok farklı tarzlara hitap eden TAÇ markası, AR-GE ve desen çalışmalarına büyük yatırımlar yaparak koleksiyonlarını uluslararası trendsetterlar ile işbirliği içerisinde yaratmaktadır. TAÇ, bir yandan yeni trendleri yansıtan ürünleri diğer yandan çeyizlik olarak yıllarca eskimeyecek klasik ürünleri içeren, çok zengin bir koleksiyon sunmaktadır.TAÇ ürünlerinin üretildiği tesislerin kalite standartları, uluslararası kurumlar tarafından verilen sertifikalarla da tanınmaktadır. Ayrıca TAÇ, dünyanın ilk ve tek markalaşma programı olan TURQUALITY kapsamındaki markalar arasında yer almaktadır. Yapılan marka araştırmaları sonucunda %100 toplam marka bilinirliğine sahip olan TAÇ’ın bu başarının altında, sunulan kaliteye oranla oldukça hesaplı fiyat politikası, geniş satış ağıyla kolay ulaşılabilirliği gibi uygulamalarla hayata geçirilen %100 müşteri mutluluğu ilkesi yatmaktadır. Fabrika ve pazarlama bölümünde görev alan 100’ü aşkın AR-GE ve ÜR-GE çalışanı ile TAÇ, en yeni, en modern, en kaliteli ürünleri; bu kaliteye uygun makul fiyatlarla tüketicilerle buluşturmayı sürdürüyor.

Daha Az Göster

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu‘nun en büyük markası olan TAÇ; perde, nevresim, havlu, yatak örtüsü ve bebek koleksiyonu gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. TAÇ’ın Türkiye’deki yüzlerce konsept mağazasının yanı sıra binlerce farklı satış noktası da bulunuyor. 20’den fazla ülkede, tüketicilere ulaşmak için uluslararası bir satış ağı da bulunmaktadır. En güncel Taç indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Türk ev tekstili sektöründe TAÇ’ın kökleri, 40 yılı aşkın süredir ev tekstili üreten bir bölge olan Denizli’ye dayanmaktadır. Kendini tamamen ev dekorasyonu sanatına adayan Zorlu Ailesi, 1974 yılında üstün kaliteli ürünlerini geniş bir ürün yelpazesiyle birleştiren TAÇ markası altında, ürünlerinin üstün kalitesi ve çeşitliliği ile tüketicilerin büyük beğenisini kazanmıştır.

1997 yılına kadar ağırlıklı olarak iç piyasada faaliyet gösteren TAÇ, aynı tarihte Zorluteks Tekstil tesislerinin de devreye girmesiyle kapasitelerini genişleterek ihracata başlamıştır. Avrupa’nın en büyük, en ileri teknoloji entegreli üretim tesisleriyle TAÇ, Avrupa markalarıyla rekabet edebilecek durumdadır.

Üretim aşamasında her ayrıntıya dikkat ederek ve kaliteden sıfır taviz politikası uygulayarak ülke genelinde olduğu kadar bölge ülkelerinde de liderliğini sürdürebilmektedir. Uluslararası kuruluşlar tarafından verilen sertifikalar da TAÇ ürünlerinin üretildiği tesislerin kalite standartlarının bir göstergesidir.

Trend araştırmaları ve fuarlar sonucunda ortaya çıkan temalarla renk, desen ve kumaş kalitesini ilişkilendirerek tasarım hikayeleri oluşturuyorlar. Tasarım ve üretim süreçleriyle koleksiyonlarını İtalya, Fransa ve Avrupa’daki çeşitli desen tasarım stüdyolarından desenlerle zenginleştiriyor ve ev tekstili mağazalarında baskılı, dokuma, nakışlı ve örme yepyeni koleksiyonlar olarak sunuyorlar.

TAÇ indirim kodu nasıl kullanılır?

Kuponigo Türkiye ile, TAÇ tarafından sağlanan en son indirim kodu fırsatına sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Satıcının/markanın ödemeniz sırasında görebilceğiniz promosyon kodunu soran kutuya sayfamızdan aldığınız kupon kodunu kopyalayıp yapıştırdığınızda, indiriminiz uygulanacaktır.

Bu markanın bazı kampanyaları için indirim kodu kullanmanız gerekmez ve sayfamızdaki link üzerinden kampanyayı direkt aktifleştirebilirsiniz. En güncel ve en yeni tekliflerden haberdar olmak için sayfamızı sık sık kontrol edebilirsiniz.


E-Posta Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.Bu Fırsatı Paylaşın