İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

TAÇ İndirim Kodu

%60'a Varan İndirimler
TAÇ İndirim Kodu ile 40 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’deki ev tekstili sektörünün lider kuruluşunda tasarruf edin.
0 / 5 0

Puan:

TAÇ'ta %60'a Varan İndirimler

Taç, 40 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’deki ev tekstili sektörünün lider kuruluşu.

Öne Çıkan Kampanyalar:
  • Seçili ürünlerde 1 alana 1 hediye!
  • Seçili Pierre Cardin ürünlerinde sepette %60 daha az öde!
  • Seçili pikelerde sepette %30 az öde!
  • Antibakteriyel nevresim setlerinde sepette %30 az öde!
  • Seçili alezlerde sepette %50 az öde!
  • Seçili ürünlerde 1 alana 1 hediye!
  • Basic grubu sepette %30 daha az öde!
İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu‘nun en büyük markası olan TAÇ; perde, nevresim, havlu, yatak örtüsü ve bebek koleksiyonu gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. TAÇ’ın Türkiye’deki yüzlerce konsept mağazasının yanı sıra binlerce farklı satış noktası da bulunuyor. 20’den fazla ülkede, tüketicilere ulaşmak için uluslararası bir satış ağı da bulunmaktadır. En güncel Taç indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Türk ev tekstili sektöründe TAÇ’ın kökleri, 40 yılı aşkın süredir ev tekstili üreten bir bölge olan Denizli’ye dayanmaktadır. Kendini tamamen ev dekorasyonu sanatına adayan Zorlu Ailesi, 1974 yılında üstün kaliteli ürünlerini geniş bir ürün yelpazesiyle birleştiren TAÇ markası altında, ürünlerinin üstün kalitesi ve çeşitliliği ile tüketicilerin büyük beğenisini kazanmıştır.

1997 yılına kadar ağırlıklı olarak iç piyasada faaliyet gösteren TAÇ, aynı tarihte Zorluteks Tekstil tesislerinin de devreye girmesiyle kapasitelerini genişleterek ihracata başlamıştır. Avrupa’nın en büyük, en ileri teknoloji entegreli üretim tesisleriyle TAÇ, Avrupa markalarıyla rekabet edebilecek durumdadır.

Üretim aşamasında her ayrıntıya dikkat ederek ve kaliteden sıfır taviz politikası uygulayarak ülke genelinde olduğu kadar bölge ülkelerinde de liderliğini sürdürebilmektedir. Uluslararası kuruluşlar tarafından verilen sertifikalar da TAÇ ürünlerinin üretildiği tesislerin kalite standartlarının bir göstergesidir.

Trend araştırmaları ve fuarlar sonucunda ortaya çıkan temalarla renk, desen ve kumaş kalitesini ilişkilendirerek tasarım hikayeleri oluşturuyorlar. Tasarım ve üretim süreçleriyle koleksiyonlarını İtalya, Fransa ve Avrupa’daki çeşitli desen tasarım stüdyolarından desenlerle zenginleştiriyor ve ev tekstili mağazalarında baskılı, dokuma, nakışlı ve örme yepyeni koleksiyonlar olarak sunuyorlar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir