SushiCo referans kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 4

Puan:


Sushico Referans Kodu Ile Ilk Online Paket Siparişinizden Sonra 50 Sushico Puan Kazanın
DAVET KODU
SushiCo referans kodu ile ilk online paket siparişinizden sonra 50 SushiCo Puan kazanın

SushiCo Hakkında

SushiCo, Uzakdoğu lezzetlerinden zengin ve lezzetli menüsü ile özgün tariflerden oluşan zengin ve lezzetli menüsüyle; 1997 yılından bu yana Türkiye’nin ilk ve en büyük restoran zincirleri ile 51 lokasyonuyla kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir. En güncel SushiCo referans kodu, SushiCo indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

SushiCo’nun geniş menüsü arasında Tay, Çin, Japon ve Hint mutfaklarını birleştiren yemek çeşitleri yer alıyor; Zencefil Soslu Çıtır Tavuk, Özel Sushi Rolls, Kıtır Patlıcanlı Dana Et, Çıtır Ördek, Trüf Soslu Ebi Tempura Rolls, Kızarmış Dondurma gibi spesiyaller var.

SushiCo, İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Muğla, Sakarya, Eskişehir, Mersin ve İzmit’e teslimat hizmeti vermenin yanı sıra özel günler için catering hizmeti de veriyor. Ayrıca özel davetler ve kurumsal toplantılar için menü tasarımı hizmeti de sunuyorlar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın