Superpedestrian promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Superpedestrian nedir?

Superpedestrian Scooter (eski adıyla LINK), yeni nesil güvenli elektrikli scooter hizmetleri sunan bir şirkettir. Superpedestrian scooterları, seyahat ederken, keşfederken veya sadece ofise giderken hareket etmenin eğlenceli, uygun fiyatlı ve kullanışlı bir yoludur. En güncel Superpedestrian promosyon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: Türkiye’nin En İyi Elektrikli Scooter Uygulaması Hangisi? 🛴

Şirket şu anda Türkiye dahil 11 ülkede 60’tan fazla şehirde paylaşımlı scooter işletiyor. Amaçları, her şehrin kendi güvenli, yeşil, serbest akan sokaklarına ve tüm sakinleri için güvenilir ulaşıma sahip olduğu bir dünya tasavvur etmektir.

En yakın Superpedestrian scooter’ını bulmak için Superpedestrian uygulamasını kullanarak iki tekerlekli bir araç sürmenin keyfini her an yaşayabilirsiniz.

Superpedestrian uygulaması, ücretsiz olarak indirmek, bir hesap oluşturmak, haritaya göz atmak, bölgenizdeki scooterları bulmak, scooter üzerindeki QR kodunu taramak veya kilidini açmak için kimliğini girmek dahil olmak üzere, scooter kiralarken size yardımcı olabilecek bir dizi özelliğe sahiptir.

Üçlü fren sistemi ile %37 daha hızlı frenleme sağlayan Superpedestrian scooter’da her sürüş %100 karbon nötrdür ve Climate Neutral tarafından onaylanmıştır.

Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın