Storytel indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Enpara.com’da Hesap Açarak Sesli Kitap Platformu Storytel Üyeliklerinizde % 50 Indirim Kazanma Fırsatı
Enpara.com’da hesap açarak sesli kitap platformu Storytel üyeliklerinizde % 50 indirim kazanma fırsatı

Storytel nedir?

Storytel, kullanıcıların sesli kitap dinlemesini sağlayan dijital bir platformdur. En çok satanlardan klasiklere kadar geniş bir başlık yelpazesi sunar ve her hafta yeni sürümler eklenir. En güncel Storytel indirim kodu, Storytel kampanya kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Storytel, web’in yanı sıra iOS ve Android cihazlarda da mevcuttur. Storytel ile dinleme ilerlemenizi takip edebilir, çalma listeleri oluşturabilir ve oynatma hızını ayarlayabilirsiniz. Çevrimdışı da dinleyebilirsiniz, böylece internete bağlı olmasanız bile dinlemeye devam edebilirsiniz.

Kullanıcılara kitaplığına sınırsız erişim sağlayan aylık bir abonelik hizmeti sunar. Ayrıca, bir Storytel aboneliği ile sesli kitaplarda özel içeriğe ve indirimlere erişim elde edeceksiniz. Şirket 2005 yılında İsveç’te kuruldu ve şu anda 20 ülkede hizmet veriyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.