Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Steam İndirim Kodu

Valve Corporation tarafından oluşturulan ve sahip olunan bir video oyun platformu olan Steam için geçerli Steam indirim kodu ile tasarruf edin.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Steam'e özel indirim ve hediye veren platformlar:

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen video oyunlarına yönelik bir dijital dağıtım hizmeti ve mağazasıdır. 30.000'den fazla oyunla PC oyunları için en büyük dijital dağıtım platformudur.

Steam'e özel indirim ve hediye veren platformlar:

iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

En Yeni Oyun İndirimleri

Kısıtlı bir bütçenin sizi en sevdiğiniz oyunların keyfini çıkarmaktan alıkoymasına izin vermeyin. İndirim kodlarıyla en iyi oyun fırsatlarına yönelik rehberimiz paradan tasarruf etmenize ve eğlenmenize yardımcı olacaktır.

Steam nedir?

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilmiş bir dijital dağıtım, çok oyunculu ve iletişim platformudur. En güncel Steam cüzdan kodu, Steam indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Valve’ın oyunları için otomatik güncellemeler sağlamasının bir yolu olarak Eylül 2003’te piyasaya sürüldü, ancak sonunda üçüncü taraf yayıncıların oyunlarını içerecek şekilde genişletildi. Steam, dijital haklar yönetimi (DRM), çöpçatanlık sunucuları, video akışı ve sosyal ağ hizmetleri sunar.

Ayrıca kullanıcıya oyunların yüklenmesini ve otomatik olarak güncellenmesini ve arkadaş listeleri ve grupları, buluta kaydetme ve oyun içi ses ve sohbet işlevi gibi topluluk özelliklerini sağlar. Platform, çok sayıda oyunu ve ilgili medyayı tamamen dağıtmak için kullanılır.

Küçük bağımsız geliştiricilerden daha büyük yazılım evlerine internet üzerinden; Ekim 2012’de Valve, platform aracılığıyla 500 milyondan fazla oyun sattıklarını duyurdu. 2018’in başlarında, platformda yaklaşık 30 milyon aktif kullanıcı vardı.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir