En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Merhaba!

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.


Starbucks yıldızlı davet kodu

Starbucks yıldızlı davet kodu ile tasarruf edin. Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu, ve kampanyalar ile her gün tasarruf edebilirsiniz.


Starbucks mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli 15 yıldız kazandıran arkadaş davet kodu
Starbucks mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli 15 yıldız kazandıran arkadaş davet kodu

Starbucks mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli 15 yıldız kazanmak için üye olurken Kuponigo Starbucks yıldızlı davet kodunu girebilirsiniz.

Starbucks; Türkiye dahil 65 ülkede 21.000’in üzerinde mağazasıyla, kahve satın alınması ve kavrulmasında dünyanın bir numaralı şirketidir. Starbucks insanları kahve eşliğinde bir araya getirerek dünyanın en bilinen ve sevilen şirketlerinden biri haline geldi. Ödüllü kahve satın alıyor, kavuruyor ve servis ediyor. Ayrıca perakende mağazaları aracılığıyla İtalyan tarzı espresso içecekleri, soğuk karışımlı içecekleri, lezzetli yemekleri ve birinci sınıf çayları sunuyor.

Starbucks mobil uygulaması benzersiz bir Starbucks deneyimi için güncellendi. En son teknoloji kullanılarak yeniden tasarlanan Uygulama artık çok daha hızlı, daha güvenilir ve kullanıcı dostu.

İlk kahveniz Starbucks’ta! Hemen Starbucks uygulamasını indirin ve Kuponigo davet kodunu girerek üyelik adımlarını tamamlayın, ücretsiz “Hoşgeldin kahvenizi” alın. Uygulama açıkken telefonunuzu salladığınızda açılan QR kod ile ödemelerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapın ve yıldız kazanın. Her alışverişte kasada beklemeden Yıldız Kazanın Her alışverişte bir yıldız kazanın (alışveriş tutarının en az 3.00 TL olması şartıyla) ve toplam 15 yıldıza ulaştığınızda bir adet ücretsiz Tall boy içeçeğinizi kapın. Ayrıca her doğum gününüzde bir kahve de hediye! Güncellenen mobil uygulama ile artık kredi kartınızla para yükleyebilir, bakiyenizi görüntüleyebilir, yıldız sayısını ve geçmiş işlemleri görebilirsiniz. Ayrıca Starbucks mağaza rehberini ve sunulan çok çeşitli ürünleri inceleyebilirsiniz. Eşsiz Starbucks deneyimini mobil dünyada yaşamak için hemen uygulamayı indirin, size özel ayrıcalıklar ve sürprizlerin keyfini çıkarmaya hemen başlayın!

Starbucks yıldızlı davet kodu nasıl kullanılır?

Kuponigo Türkiye ile, Starbucks tarafından sağlanan en son yıldızlı davet kodu fırsatına sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Satıcının/markanın ödemeniz sırasında görebilceğiniz promosyon kodunu soran kutuya sayfamızdan aldığınız kupon kodunu kopyalayıp yapıştırdığınızda, indiriminiz uygulanacaktır.

Bu markanın bazı kampanyaları için indirim kodu kullanmanız gerekmez ve sayfamızdaki link üzerinden kampanyayı direkt aktifleştirebilirsiniz. En güncel ve en yeni tekliflerden haberdar olmak için sayfamızı sık sık kontrol edebilirsiniz.


E-Posta Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ni almak için lütfen aşağıya e-posta adresinizi bırakın. Spam yapmadan sizleri en son kampanyalardan haberdar edeceğiz.Bu Fırsatı Paylaşın