Starbucks

Starbucks Türkiye mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli 15 yıldız kazanmak için üye olurken Kuponigo davet kodunu girebilirsiniz. Eğer YENİ ÜYE OLMANIZA RAĞMEN bu kod çalışmıyorsa Starbucks Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Starbucks; Türkiye dahil 65 ülkede 21.000’in üzerinde mağazasıyla, kahve satın alınması ve kavrulmasında dünyanın bir numaralı şirketidir. Starbucks insanları kahve eşliğinde bir araya getirerek dünyanın en bilinen ve sevilen şirketlerinden biri haline geldi. Ödüllü kahve satın alıyor, kavuruyor ve servis ediyor. Ayrıca perakende mağazaları aracılığıyla İtalyan tarzı espresso içecekleri, soğuk karışımlı içecekleri, lezzetli yemekleri ve birinci sınıf çayları sunuyor.

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Starbucks mobil uygulaması benzersiz bir Starbucks deneyimi için güncellendi. En son teknoloji kullanılarak yeniden tasarlanan Uygulama artık çok daha hızlı, daha güvenilir ve kullanıcı dostu.

İlk kahveniz Starbucks’ta! Hemen Starbucks uygulamasını indirin ve Kuponigo davet kodunu girerek üyelik adımlarını tamamlayın, ücretsiz “Hoşgeldin kahvenizi” alın. Uygulama açıkken telefonunuzu salladığınızda açılan QR kod ile ödemelerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yapın ve yıldız kazanın. Her alışverişte kasada beklemeden Yıldız Kazanın Her alışverişte bir yıldız kazanın (alışveriş tutarının en az 3.00 TL olması şartıyla) ve toplam 15 yıldıza ulaştığınızda bir adet ücretsiz Tall boy içeçeğinizi kapın. Ayrıca her doğum gününüzde bir kahve de hediye! Güncellenen mobil uygulama ile artık kredi kartınızla para yükleyebilir, bakiyenizi görüntüleyebilir, yıldız sayısını ve geçmiş işlemleri görebilirsiniz. Ayrıca Starbucks mağaza rehberini ve sunulan çok çeşitli ürünleri inceleyebilirsiniz. Eşsiz Starbucks deneyimini mobil dünyada yaşamak için hemen uygulamayı indirin, size özel ayrıcalıklar ve sürprizlerin keyfini çıkarmaya hemen başlayın!

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply