En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Square

Square hesabı açma kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Square

Square, güvenli kredi kartı işlemlerinden satış noktası çözümlerine ve ücretsiz bir çevrimiçi mağaza kurmaya kadar milyonlarca satıcının işlerini yürütmesine yardımcı olur. Square, daha fazla insanın işlerini başlatabilmesi, çalıştırabilmesi ve büyütebilmesi için alışılmamış yollarla ortak iş araçları oluşturur. Square’den önce bazı işletmeler için POS cihazı almak zor ve pahalıydı (ya da sadece imkansızdı). Square, bir cep telefonunu kredi kartı okuyucusuna dönüştürerek herkes için kredi kartı ödemelerini mümkün kıldı. O zamandan beri Square, Square Capital, Square Terminal, Square Bordro ve daha fazlası dahil olmak üzere hem donanım hem de yazılım ürünlerinden oluşan eksiksiz bir iş araç seti inşa ediyor.

Square ile şirketiniz için POS cihazı alımlarında geçerli kampanyalı kupon kodu
Square ile şirketiniz için POS cihazı alımlarında geçerli kampanyalı kupon kodu

Square, güvenli kredi kartı işlemlerinden satış noktası...Devamını Gör

Square, güvenli kredi kartı işlemlerinden satış noktası çözümlerine ve ücretsiz bir çevrimiçi mağaza kurmaya kadar milyonlarca satıcının işlerini yürütmesine yardımcı olur. Square, daha fazla insanın işlerini başlatabilmesi, çalıştırabilmesi ve büyütebilmesi için alışılmamış yollarla ortak iş araçları oluşturur. Square'den önce bazı işletmeler için POS cihazı almak zor ve pahalıydı (ya da sadece imkansızdı). Square, bir cep telefonunu kredi kartı okuyucusuna dönüştürerek herkes için kredi kartı ödemelerini mümkün kıldı. O zamandan beri Square, Square Capital, Square Terminal, Square Bordro ve daha fazlası dahil olmak üzere hem donanım hem de yazılım ürünlerinden oluşan eksiksiz bir iş araç seti inşa ediyor.

Daha Az Göster
Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun