En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Sprout Social

Sprout Social indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Temmuz 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Sprout Social

Sprout Social, sosyal medya kampanyalarını yönetmek ve her büyüklükteki ajans ve marka arasında yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için bir platformdur. Markaların ve ajansların sosyal medya ortamı hakkında derinlemesine bilgi edinmelerini sağlayan, dinleme ve analiz etme, sosyal yönetim, müşteri hizmetleri ve savunuculuk hizmetleri için araçlar sunan bir platformdur.

Sprout, eğitim, konaklama, moda, teknoloji ve dijital pazarlama ajansları dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerde dünya çapında 20.000’den fazla marka tarafından kullanılmaktadır.

Çözüm paketleriyle, kuruluşlara markalarını güçlendirmelerine, erişimlerini genişletmelerine ve işletmelerini ileriye taşıyan tüketicilerle bir tür bağlantı geliştirmelerine olanak tanırken, sosyal varlıklarının her yönünü destekleyen uyumlu bir sosyal program sunarlar.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun