Spotify

Spotify ile milyonlarca şarkıyı ücretsiz olarak çalabilirsiniz. Sevdiğiniz şarkıları dinleyin ve dünyanın her yerinden müziğin keyfini çıkarın. Premium özelliği ile reklamsız olarak en sevdiğiniz parçaları indirin ve çevrimdışı dinleyin. Özel çalma listelerini, podcastleri ve canlı radyo yayınlarını tüm cihazlarınızdan dinleyin. Reklamlarla tamamen ücretsiz dinleyin veya Spotify Premium aboneliği satın alın.

spotify logo
Davet Kodu
Spotify aboneliklerinizde % 50 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu

Arkadaşlar arasında para göndermenin en kolay, eğlenceli ve sosyal hali. Üstelik ücretsiz! Sen de hemen Tosla’yı indir ve toslamaya başla! Günün hangi saati olursa...Devamını Gör

Arkadaşlar arasında para göndermenin en kolay, eğlenceli ve sosyal hali. Üstelik ücretsiz! Sen de hemen Tosla’yı indir ve toslamaya başla! Günün hangi saati olursa olsun arkadaşlarına para gönder ya da onlardan para iste. En sevdiğin uygulamalardan, internetten ve mağazalardan güvenle alışveriş yap. En eğlenceli notları sen yaz, arkadaşlarınla yaşa, arkadaşlarınla paylaş! Sana özel kampanyalarımızı da takip etmeyi unutma!

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Premium abonelikle reklamsız müziğin keyfini çıkarabilir ve şarkı indirebilirsiniz. Herhangi bir sanatçıyı veya albümü arayın ve ücretsiz dinleyin. Çalma listeleri oluşturun ve paylaşın ve şimdiye kadarki en büyük, en iyi müzik koleksiyonunuzu oluşturun. Kişisel önerilerden ve hemen hemen her şey için hazır çalma listelerinden ilham alın.

Her ruh hali ve aktivite için müzik bulun. Cep telefonunu, tablet, masaüstü, PlayStation, Chromecast, TV ve ses kontrollü hoparlörler ile Spotify’da müzik dinleyerek şimdiye kadarki en büyük, en iyi müzik koleksiyonunuzu oluşturmaya başlayın. Spotify ayrıca, başka hiçbir yerde bulamayacağınız binlerce podcast sunar.

Apple Watch’ınız için Spotify size şunları yapma olanağı verir: En sevdiğiniz müzik ve podcast’lere bileğinizden sorunsuz bir şekilde erişin ve kontrol edin.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın