Spotify premium kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Spotify Üyeliğinizde % 50 Indirim Veren Ininal Kart’a Başvurunuzda 7 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Spotify üyeliğinizde % 50 indirim veren ininal Kart’a başvurunuzda 7 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Spotify Logo
SADECE MOBİL
Spotify aboneliklerinizde % 50 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu

Spotify nedir?

Spotify, kullanıcılara milyonlarca şarkıya erişim sağlayan bir müzik akışı hizmetidir. Türkiye dahil 60’tan fazla ülkede mevcuttur ve geniş müzik yelpazesi, kullanıcı dostu arayüzü ve düşük fiyatı nedeniyle övgü almıştır. En son Spotify premium koduSpotify hediye koduSpotify indirim kodunu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz !

Kullanıcıların çalma listeleri oluşturmasına ve paylaşmasına, diğer kullanıcıları takip etmesine ve radyo istasyonlarını dinlemesine olanak tanır. Spotify ayrıca, kullanıcılara çevrimdışı dinleme ve reklamsız dinleme gibi ek özellikler sağlayan ücretli bir abonelik hizmetine sahiptir.

Spotify iki hizmet katmanı sunar: ücretsiz, reklam destekli sürüm ve premium, reklamsız sürüm. Ücretsiz sürüm, kullanıcıların ara sıra reklamlarla müzik akışı yapmasına olanak tanırken, premium sürüm kullanıcılara sınırsız akış ve reklamsız erişim sağlar. Spotify ayrıca, aylık bir ücret karşılığında altı aile üyesine sınırsız akış sağlayan bir aile planı sunar.

Spotify’ın aralarında Universal Music Group, Sony Music Entertainment ve Warner Music Group’un da bulunduğu birçok büyük plak şirketiyle ortaklığı bulunmaktadır. Ayrıca birçok bağımsız plak şirketiyle anlaşmaları vardır. Spotify, iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry ve web tarayıcıları dahil olmak üzere çoğu büyük platformda kullanılabilir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın