Abone Olun & Tasarruf Edin

spotahome cover
%10 İndirim Fırsatı

Spotahome İndirim Kodu

Spotahome ile yeni evinizde en iyi fırsatı yakalayın! Ödeme sırasında özel Spotahome indirim kodumuzu girdiğinizde indirimlerden yararlanın.


Kupon Kodu

Yurtdışında online olarak yeni ev kiralayabileceğiniz Spotahome’da kiracı ücretinde % 10 indirim kodu

Kiralık harika daireleri, ortak odaları, stüdyoları ve öğrenci yurtlarını keşfedin! Spotahome ile bir sonraki orta ve uzun vadeli kiralamanızı %100 çevrimiçi olarak bulun! Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Spotahome nedir?

Spotahome, kullanıcıların daireleri, ortak odaları, stüdyoları ve öğrenci yurtlarını kolayca bulmalarını ve kiralamalarını sağlayan çevrimiçi bir platformdur. Spotahome ile evinizin rahatlığında bir sonraki kiralık mülkünüze göz atabilir ve seçebilirsiniz, bu da süreci rahat ve sorunsuz hale getirir.

Spotahome, 120.000’den fazla tamamen çevrimiçi kiralama ve 13.000 aktif ev sahibi ile çok çeşitli kiralama seçenekleri sunar. Platformun 110.000’den fazla doğrulanmış evden oluşan kapsamlı veritabanına göz atabilir ve yaşamak için ideal yerinizi seçebilirsiniz. Spotahome ile bir sonraki kiralık mülkünüz için aylarca rezervasyon yapabilir, sorunsuz ve rahat bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Spotahome, kolay ve stressiz bir çevrimiçi kiralama deneyimi sunmaya kendini adamıştır. Mükemmel kiralık mülkü bulmanın sizin için önemli olduğunu anlıyorlar, bu nedenle kalite ve doğruluklarını sağlamak için tüm mülklerimizi doğruluyorlar. Dürüst fotoğrafları, videoları ve ayrıntılı açıklamaları, evinizden güvenli ve bilinçli kararlar vermenizi sağlar. Herhangi bir sorun ortaya çıkarsa, özel ekipleri bunları sizin için çözmek için buradadır, böylece önemli olana odaklanabilirsiniz.

Dahası, Spotahome güvenli bir kiralama deneyimi sağlamak için çeşitli garantiler sunar. Dolandırıcılık koruması sağlarlar ve ev sahibi tarafından son dakikada bir iptal durumunda, sizi yeniden yerleştirir ve gerekirse otel masraflarına yardımcı olurlar. Ek olarak, Spotahome’da listelenen tüm mülkler platform tarafından kapsamlı bir şekilde kontrol edilir ve doğrulanır, her mülkün gerçek fotoğrafları, videoları ve ayrıntılı açıklamaları sunulur, böylece güvenle bilinçli kararlar verebilirsiniz.

Bununla birlikte, ev sahibi kabul ettikten sonra rezervasyonunuzu iptal ederseniz, Spotahome ücreti için geri ödeme alamayabileceğinizi ve önceden ödediğiniz kiranın bir kısmını da kaybedebileceğinizi unutmamak önemlidir. Olası mali kayıplardan kaçınmak için rezervasyon yapmadan önce kararınızı dikkatlice değerlendirmek her zaman iyi bir fikirdir.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın