Southwind Airlines indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Southwind Airlines Hakkında

Southwind Airlines, Antalya merkezli Türkiye’nin yeni havayolu şirketidir. Airbus A330 tipi iki geniş gövde uçağı ve Airbus A321’in iki dar gövde uçağı olmak üzere dört uçakla faaliyet göstermeyi planlamaktadır. En güncel Southwind Airlines indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: En ucuz uçak bileti alabileceğiniz güvenli siteler ✈️

Vizyon ve misyonları ile küresel, genç, dinamik bir bakış açısıyla birleşerek, küresel havacılığın yanı sıra Türkiye’de de öncü bir rol üstlenmeye hazırlanıyorlar. Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya, İskandinavya ve İsrail’de bayraklarını yaymak için aktif olarak çalışıyorlar ve bu ülkelerde bayraklarını gökyüzünde taşıyorlar.

Bu ülkelerdeki tur operatörleri ile işbirliği yaparak ve turizm piyasalarındaki mevcut dinamikleri değerlendirerek, gelişimine katkıda bulunmak için charter uçuşlara odaklanarak Türkiye’ye gelen turist sayısını artırmayı umuyorlar. Ayrıca, hac ve umre sezonu boyunca Ortadoğu, Suudi Arabistan ve Türkiye arasında hac ve umre rotalarında uçuşlar gerçekleştirmeyi, bu ülkelerdeki bağlantılarını da etkinlik öncesi ve sonrasında gözden geçirmeyi planlıyorlar.

Bu amaç ve misyonlar sonucunda Türkiye ve ülke kısa sürede yurt dışından yaklaşık 300 kişiye istihdam sağlayacak noktaya gelmiştir. Yakın gelecekte ülkelerine daha fazla yolcu taşıyabilmeleri için ailelerini ve filolarını hızla genişletmeleri gibi bir hedefleri vardır ve bu da hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacaktır. Enerjileri, tecrübeleri, inançları ve kendilerine inanan kadroları ile bunu yapabilecek kapasitede olduklarına şüphe yoktur.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın