Sosyopix indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Sosyopix’te Tüm İndirimlere Ek % 10 İndirim Kodu
KUPON KODU
Sosyopix’te Tüm İndirimlere Ek % 10 İndirim Kodu

Sosyopix nedir?

Sosyopix, 2014 yılından bu yana Türkiye’nin ilk ve en büyük kişiselleştirilmiş hediye platformudur. En güncel Sosyopix indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Facebook, Instagram hesabınız veya telefonunuzda sakladığınız geçmiş anıları canlandırabilecek fotoğraf baskılarından, 80’ler ve 90’ların dikkat çekici fotoğraf albümlerini geri getirebilecek hatıra defterlerinden, “ne hediye” stresinizi atmak için tasarlanmış hediye kutularından, kişiye özel deri ürünlere, ev dekorasyonunuza eşlik edebilecek benzersiz ürünler sunar.

İlk olarak fotoğraf baskı ürünleriyle başlayan yolculukları, hediyelik eşyalar başta olmak üzere çok çeşitli ürünlerle devam ediyor. Kişiye özel olarak hazırladıkları ürünleri dilediğiniz fotoğrafla harmanlıyor ve aynı gün size veya sevdiklerinize teslim ediyor.

Konsept hediye kutularından dekorasyon ürünlerine, modadan aksesuarlara kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunan Sosyopix’te dikkat çekici birçok hediye seçeneği var. Fotoğraf baskıları, hediye kutuları, albümler, duvar dekorasyonları, magnetler, takvimler, deri ürünler, kanvas çerçeveler ve aksesuarlar alabileceğiniz bazı hediyelik ürünlerdendir.

Yurtdışına da ürün gönderimine başlayan platform; artık sadece Türkiye’de değil tüm dünyada faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.