Şok promosyon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Zahmetsizce Kazandıran Fırsat
Tosla Kart Ile Yapacağınız Şok Market Alışverişlerinizde 50 Tl Tosback Kazanın + Bu Promosyon Koduyla Ilk Başvurunuzda 25 Tl Hediye
Tosla Kart ile yapacağınız Şok Market alışverişlerinizde 50 TL Tosback kazanın + Bu promosyon koduyla ilk başvurunuzda 25 TL hediye

// ÖNERİLEN İÇERİK: Türkiye’deki En İyi 10 Online Market Alışverişi Siteleri

Şok nedir?

Şok, 1995 yılında kurulan ve o zamandan beri Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden biri haline gelen bir Türk indirimli süpermarketler zinciridir. Şok, müşterilerine geniş bir gıda ve ev eşyası yelpazesinde düşük fiyatlar sunuyor. En güncel Şok promosyon kodu, Şok indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şok süpermarketlerinin genellikle yoğun şehir merkezlerinde yer alması, hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi arayan müşteriler için uygundur. Mağazalar genellikle haftanın yedi günü sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar açıktır.

Şok, düşük fiyatlarının yanı sıra müşterilerine özel indirim ve fırsatlardan yararlanmalarını sağlayan bir sadakat kartı da sunmaktadır. Sadakat kartı, herhangi bir Şok süpermarkette veya benzin istasyonunda kullanılabilir.

Şirket, Ağustos 2011’de Yıldız Holding’e bağlı Gözde Girişim liderliğindeki bir konsorsiyum tarafından satın alındı. Satış sonucunda ŞOK Market mağazalarını tamamen yeniden tasarlandı ve markalı ürünleri uygun koşullarda tüketicilerle buluşturmanın yanı sıra mağazalara yeni ürünler de eklendi.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.