İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Şok Promosyon Kodu

2023 - Kuponigo
Şok promosyon kodu ile büyük tasarruf etme şansınızı kaçırmayın - şimdi tasarruf edin ve harika teklifler alın!
Şok Promosyon Kodu Şok promosyon kodu ile büyük tasarruf etme şansınızı kaçırmayın - şimdi tasarruf edin ve harika teklifler alın!
4.67 1 5 3
0 / 5 4.67

Puan:

Şok nedir?

Şok, 1995 yılında kurulan ve o zamandan beri Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden biri haline gelen bir Türk indirimli süpermarketler zinciridir. Şok, müşterilerine geniş bir gıda ve ev eşyası yelpazesinde düşük fiyatlar sunuyor. En güncel Şok promosyon kodu, Şok indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şok süpermarketlerinin genellikle yoğun şehir merkezlerinde yer alması, hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi arayan müşteriler için uygundur. Mağazalar genellikle haftanın yedi günü sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar açıktır.

Şok, düşük fiyatlarının yanı sıra müşterilerine özel indirim ve fırsatlardan yararlanmalarını sağlayan bir sadakat kartı da sunmaktadır. Sadakat kartı, herhangi bir Şok süpermarkette veya benzin istasyonunda kullanılabilir.

Şirket, Ağustos 2011’de Yıldız Holding’e bağlı Gözde Girişim liderliğindeki bir konsorsiyum tarafından satın alındı. Satış sonucunda ŞOK Market mağazalarını tamamen yeniden tasarlandı ve markalı ürünleri uygun koşullarda tüketicilerle buluşturmanın yanı sıra mağazalara yeni ürünler de eklendi.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir