Sleeknote indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Web Sitenizde Satışlarınızı Arttırmak Için Kampanya Oluşturucu Sleeknote’ta Ilk Ay Ücretsiz Kullanım Fırsatı
KAMPANYA
Web sitenizde satışlarınızı arttırmak için kampanya oluşturucu Sleeknote’ta ilk ay ücretsiz kullanım fırsatı

Sleeknote nedir?

Sleeknote, potansiyel müşterileri toplamanıza ve web sitenizdeki dönüşümleri artırmanıza olanak tanıyan bir dönüşüm optimizasyon aracıdır. En son Sleeknote indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Sleeknote ile potansiyel müşterileri toplamak, e-posta listenizi büyütmek ve belirli ziyaretçi davranışlarıyla tetiklenen dönüşümleri artırmak için kolayca özel açılır formlar ve gömülü formlar oluşturabilirsiniz. Bu, kullanıcı deneyimini kesintiye uğratmadan olası satışları yakalamanıza olanak tanır.

Ayrıca Sleeknote, dönüşüm oranınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olan çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Bunlar arasında A/B testi, kampanya planlaması, çıkış amacı tetikleyicileri ve daha fazlası bulunur. Sleeknote ile potansiyel müşterilerinizi de bölümlere ayırabilir ve kişiselleştirilmiş mesajlarla hedefleyebilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın