Slazenger indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Slazenger’da 350 Tl Ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli 2. Üründe 100 Tl Indirim Kodu
KUPON KODU
Slazenger’da 350 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 2. üründe 100 TL indirim kodu

Slazenger Hakkında

Slazenger, dünya çapında tenis sahaları ve büyük spor sahalarının yanı sıra yüzme, kriket, hokey ve golfü kapsayan yaklaşık 150 yıllık küresel varlığıyla köklü bir spor markasıdır. Spor giyim dünyasında uzun ve hikayeli bir geçmişi var. En güncel Slazenger indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Erkek, kadın ve çocuk spor giyimde ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz eşofmanlar, montlar, yağmurluklar, sweatshirtler, spor ayakkabılar ve daha bir çok farklı ürün, Slazenger’da bulacağınız pek çok ürün arasında yer alıyor.

Slazenger ve Wimbledon arasında 1902’den bu yana 113 yıldır bir ortaklık var ve bu, spor tarihinin en uzun soluklu sponsorluğu. Slazenger, seksen dört yılı aşkın bir süredir Wimbledon’ın resmi tenis topu tedarikçisidir. Şampiyon tenisçiler ilk olarak 1902’de Wimbledon’da Slazenger tenis toplarının kullanılmasını talep ettiler. 1902’de Slazenger Wimbledon’ın resmi tenis topu tedarikçisi oldu. Bundan seksen dört yıl sonra, sarı Slazenger tenis topları ilk kez Wimbledon turnuvasına tanıtıldı.

Son yıllarda Slazenger, küçük bir markadan dünyanın önde gelen spor markalarından biri haline geldi. Performansları, tarzları ve uzmanlıklarıyla tanınan Tim Henman ve James Anderson gibi elçiler tarafından destekleniyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.