Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Slazenger İndirim Kodu

Slazenger indirim kodu kullanarak spor ayakkabı ve spor giyimde en kaliteli seçenekler uygun fiyat avantajını yakalayın.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Slazenger’da 350 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 2. üründe 100 TL indirim kodu

Spor ayakkabı ve spor giyimde en kaliteli seçenekler uygun fiyat avantajıyla sitemizde! Aradığınız spor ayakkabı ve spor giyim modelleri için tıklayın.

Öne Çıkan Kodlar:
  • SLZG10
İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

En Yeni Moda & Giyim Kampanyaları

Moda ve giyim alışverişlerinizde tasarruf etmek ister misiniz? İndirim kodlarıyla bir bütçeyle en iyi giyim kampanyalarına yönelik rehberimiz sizi kapsıyor. Bugün daha akıllıca alışverişe başlayın!

Slazenger Hakkında

Slazenger, dünya çapında tenis sahaları ve büyük spor sahalarının yanı sıra yüzme, kriket, hokey ve golfü kapsayan yaklaşık 150 yıllık küresel varlığıyla köklü bir spor markasıdır. Spor giyim dünyasında uzun ve hikayeli bir geçmişi var. En güncel Slazenger indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Erkek, kadın ve çocuk spor giyimde ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz eşofmanlar, montlar, yağmurluklar, sweatshirtler, spor ayakkabılar ve daha bir çok farklı ürün, Slazenger’da bulacağınız pek çok ürün arasında yer alıyor.

Slazenger ve Wimbledon arasında 1902’den bu yana 113 yıldır bir ortaklık var ve bu, spor tarihinin en uzun soluklu sponsorluğu. Slazenger, seksen dört yılı aşkın bir süredir Wimbledon’ın resmi tenis topu tedarikçisidir. Şampiyon tenisçiler ilk olarak 1902’de Wimbledon’da Slazenger tenis toplarının kullanılmasını talep ettiler. 1902’de Slazenger Wimbledon’ın resmi tenis topu tedarikçisi oldu. Bundan seksen dört yıl sonra, sarı Slazenger tenis topları ilk kez Wimbledon turnuvasına tanıtıldı.

Son yıllarda Slazenger, küçük bir markadan dünyanın önde gelen spor markalarından biri haline geldi. Performansları, tarzları ve uzmanlıklarıyla tanınan Tim Henman ve James Anderson gibi elçiler tarafından destekleniyor.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir