Skillshare indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Yıllık Skillshare Premium Üyeliğinde Geçerli % 30 Indirim Kodu
KUPON KODU
Yıllık Skillshare Premium üyeliğinde geçerli % 30 indirim kodu

Skillshare nedir?

Skillshare, kullanıcıların çeşitli konularda en iyi eğitmenlerden binlerce kursa erişmelerini sağlayan çevrimiçi bir eğitim platformudur. Kurslar genellikle 10 ila 30 dakika sürer ve herhangi bir cihazdan erişilebilir. En yeni Skillshare indirim koduSkillshare promosyon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Kullanıcılar, iş ve pazarlama kurslarının yanı sıra yemek pişirme kursları ve fotoğrafçılık kursları da dahil olmak üzere Skillshare’deki çok çeşitli kurslara erişebilir. Öğrenciler için video dersler, etkileşimli ev ödevi alıştırmaları ve proje tabanlı dersler de dahil olmak üzere çeşitli kurs biçimleri mevcuttur.

Skillshare, bir öğrenme platformu sunmanın yanı sıra, diğer öğrencilerle etkileşime geçebilecekleri, sorular sorabilecekleri, ipuçlarını paylaşabilecekleri ve gerektiğinde kaynakları paylaşabilecekleri aktif bir öğrenci topluluğu da sunar.

Tüm kurslara aylık abonelik veya bir yıl boyunca tüm kurslara sınırsız erişim sağlayan yıllık abonelik ile erişebilirsiniz. Skillshare’a her zaman yeni kurslar eklenmektedir, bu nedenle her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır.

Bilgi tabanınızı genişletmek istiyorsanız, Skillshare mükemmel bir seçenektir. İşinizle ilgili becerilerden, sizi ilgilendiren bir konu hakkında daha fazla bilgi edinmeye kadar her şeyi sunar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın