Abone Olun & Tasarruf Edin

skillshare cover
%40 İndirim + 1 Ay Ücretsiz

Skillshare İndirim Kodu

Skillshare indirim kodu ile engelleri aşın ve hedeflerinizde ilerleme kaydedin. Özel sınıflara ve içeriklere sınırsız erişimin keyfini çıkarın!


30 Gün Ücretsiz Deneyin!
Fırsat

Skillshare’de %40 İndirim Alın + 1 Ay Ücretsiz Deneme

Skillshare, yaratıcılar için bir öğrenme topluluğudur. Herkes çevrimiçi bir ders alabilir, video dersleri izleyebilir, projeler oluşturabilir ve hatta bir sınıfı kendileri öğretebilir. İllüstrasyon, fotoğrafçılık, tasarım, film, müzik ve daha fazlası ile ilgili derslere sınırsız erişim elde edin.

Devamını Gör... Daha az göster...

Skillshare nedir?

Skillshare, bireylerin tutkularını keşfetmelerini, yeni beceriler öğrenmelerini ve benzer düşünen yaratıcılardan oluşan küresel bir toplulukla bağlantı kurmalarını sağlayan kapsayıcı bir platformdur. Çeşitli konularda çok çeşitli dersler sunan Skillshare, insanların bilgilerini genişletmeleri ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaları için erişilebilir ve uygun fiyatlı bir yol sağlar.

Grafik tasarım, fotoğrafçılık, yazarlık ve hatta kendi işinizi nasıl kuracağınızı öğrenmek istiyorsanız Skillshare, sektör uzmanları tarafından verilen çeşitli derslerden oluşan bir kütüphane sunar. Esnek bir öğrenme deneyimi sağlayarak, dersleri kendi hızınızda alabilir ve kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmak için gerekli yaratıcı becerileri edinebilirsiniz.

Skillshare sayesinde birkaç saat içinde amatörlükten ustalığa geçebilirsiniz. Yalnızca sektör uzmanları tarafından verilen çeşitli derslerden oluşan bir kütüphaneye erişmekle kalmayacak, aynı zamanda tutkularınızı paylaşan ve öğrenme yolculuğunuz boyunca değerli geri bildirimler ve destek sağlayabilecek meraklı yaratıcılardan oluşan küresel bir toplulukla bağlantı kurma fırsatına da sahip olacaksınız.

İster müzik prodüksiyonu becerilerinizi geliştirmek, ister çizim ve boyama yoluyla yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak, ister pazarlama ve sosyal medyanın inceliklerini öğrenmek isteyin, Skillshare ilgi alanlarınıza uygun bir dizi ilham verici çevrimiçi kursa sahiptir. Animasyon ve UI/UX tasarımından yaratıcı yazarlık, fotoğrafçılık ve grafik tasarıma kadar, sektör uzmanları tarafından verilen çok çeşitli dersler bulacaksınız. Skillshare ile tutkularınızı keşfedebilir, esnek ve erişilebilir bir şekilde yeni beceriler edinebilir ve tüm bunları yaparken benzer düşünen bireylerden oluşan küresel bir toplulukla bağlantı kurabilirsiniz.

Skillshare’de yaratıcı uzmanlardan öğrenerek, uzmanlıklarını paylaşma konusunda tutkulu olan sektör liderlerinden paha biçilmez içgörüler ve bilgiler edineceksiniz. İster yeni bir sanat tekniğinde ustalaşmak, ister en yeni pazarlama stratejilerini anlamak veya fotoğrafçılık dünyasına dalmak olsun, Skillshare’in sınıfları, zanaatlarını geliştirmiş ve kendi yaratıcı yolculuğunuzda size yardımcı olmaya istekli profesyonellerden doğrudan öğrenmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

25.000’den fazla sınıf, 600.000 üye, 8.000 öğretmen ve 4,8 uygulama mağazası puanı ile Skillshare güvenilir ve saygın bir öğrenme platformudur. Sektör uzmanları tarafından verilen çok çeşitli dersler sunarak bireylerin yeni beceriler edinmesine ve benzer düşünen yaratıcılardan oluşan canlı bir toplulukla bağlantı kurmasına olanak tanır. İster grafik tasarım, fotoğrafçılık, yazarlık veya girişimcilikle ilgileniyor olun, Skillshare kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmak için gereken kaynakları ve desteği sağlar.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin