Skechers indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Skechers’te Sonbahar Kış Sezonuna Ait Seçili Ürünlerle % 35’E Varan İndirim Devam Ediyor
KAMPANYA
Skechers’te Sonbahar Kış Sezonuna Ait Seçili Ürünlerle % 35’e Varan İndirim Devam Ediyor

Skechers Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nde hem günlük giyimde hem de çocuk ayakkabısında pazar lideri olan Skechers, aynı zamanda spor ayakkabı kategorisinde ikinci en büyük markadır. İşlevsellik ve tasarımı birleştiren yenilikçi ayakkabı tasarımları ile bu marka, piyasaya çıktığı 1992 yılından bu yana dünya çapında bir ayakkabı fenomeni haline geldi. En güncel Skechers indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Ayrıca yürüyüş, koşu ve casual ayakkabı modellerine ağırlık vermesi onu benzersiz kılan sıra dışı konforu ve renkli tasarımları ile yepyeni bir dönem başlatan Skechers; Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe, Matt Dillon, Kim Kardashian ve Demi Lovato gibi birçok ünlüyle anıldı.

Dünya çapında Türkiye dail 190’dan fazla ülkede 1000’den fazla Skechers mağazası bulunması, Skechers’ı kelimenin geleneksel anlamıyla dünyanın en büyük markalarından biri haline getiriyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın