Sixt

Sixt araç kiralama ve kampanyaları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ocak 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

SIXT, dünya çapında 105 ülkede 2.200’den fazla yerde mobilite hizmetleri sunan uluslararası üne sahip bir araç kiralama şirketidir. 1912’de kurulmuş olan köklü şirket, geçtiğimiz yüzyılın deneyimini ve bilgisini bugüne uyarlıyor. Üstün müşteri hizmetleri, modern ve kaliteli bir filo sunmak ve kiralama sektörünün en ileri noktasında olmak için çalışıyor. Şubelerinde; hatchback’ler, aile mülkleri, insan taşıyıcıları, minibüsler, üstü açılır arabalar, 4×4’ler ve lüks arabalar dahil olmak üzere kapsamlı ve çeşitli araç seçenekleri sunar. 

Sixt Rent a Car’da araç kiralamalarınızda geçerli % 40 indirim kodu

SIXT, dünya çapında 105 ülkede 2.200'den fazla yerde mobilite...Devamını Gör

SIXT, dünya çapında 105 ülkede 2.200'den fazla yerde mobilite hizmetleri sunan uluslararası üne sahip bir araç kiralama şirketidir. 1912'de kurulmuş olan köklü şirket, geçtiğimiz yüzyılın deneyimini ve bilgisini bugüne uyarlıyor. Üstün müşteri hizmetleri, modern ve kaliteli bir filo sunmak ve kiralama sektörünün en ileri noktasında olmak için çalışıyor. Şubelerinde; hatchback'ler, aile mülkleri, insan taşıyıcıları, minibüsler, üstü açılır arabalar, 4x4'ler ve lüks arabalar dahil olmak üzere kapsamlı ve çeşitli araç seçenekleri sunar. 

Daha Az Göster

Lütfen bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply