Sigortam.net indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Sigortam.net’ten Kasko, Trafik Veya Sağlık Sigortası’nda 150 Tl’ye Varan Indirim Kodu
KUPON KODU
Sigortam.net’ten Kasko, Trafik veya Sağlık Sigortası’nda 150 TL’ye varan indirim kodu

Türkiye'nin ilk ve en büyük sigorta pazarı olan Sigortam.net, şu anda...Devamını Gör

Türkiye'nin ilk ve en büyük sigorta pazarı olan Sigortam.net, şu anda 20 sigorta şirketi ile 6 milyon tekil müşteriye hizmet vermektedir. Sigortam.net'in hayali, bölgenin lider insurtech şirketi olmaktır.

Daha Az Göster

Sigortam.net nedir?

Sigortam.net, Türk sigorta alıcılarını sigortacılarla buluşturan bir çevrimiçi sigorta pazarıdır ve sağlık, hayat, araç ve seyahat sigortası gibi geniş bir sigorta ürünü yelpazesi sunmaktadır. En güncel Sigortam.net indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Sigortam.net tüm sigorta ihtiyaçlarınız için tek adrestir. Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırmayı ve sizin için doğru poliçeyi bulmanızı kolaylaştırıyor. İster kapsamlı bir sigorta poliçesi, ister basit bir poliçe arıyor olun, size en uygun poliçeyi bulmanıza yardımcı olabilir.

2000 yılından bu yana ülke genelinde altı milyon kişiye Kasko, Trafik Sigortası, Sağlık Sigortası, Konut ve DASK sigortalarını nerede olursa olsun herkese en uygun fiyatlarla ve şeffaf bir şekilde sağlamaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.