En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Sigortam.net

Sigortam.net indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sigorta pazarı olan Sigortam.net, şu anda 20 sigorta şirketi ile 6 milyon tekil müşteriye hizmet vermektedir. Sigortam.net’in hayali, bölgenin lider insurtech şirketi olmaktır. 2000 yılında herkesin sigorta ihtiyaçlarına zahmetsizce, oturdukları yerden, en uygun fiyatlarla ve şeffaf bir şekilde ulaşabilmesi için kurulan şirket 450+ kişilik bir ekiple bugüne kadar 6 milyon kişinin Kasko, Trafik Sigortası, Sağlık Sigortaları, Konut ve DASK ihtiyaçlarını karşılamıştır.

Sigortam.net’ten Kasko, Trafik veya Sağlık Sigortası’nda 150 TL’ye varan indirim kodu

Sigortam.net’ten Kasko, Trafik veya Sağlık Sigortası’nda 150 TL’ye varan indirim kodu

OCAK360

Fırsat Detayları


Türkiye'nin ilk ve en büyük sigorta pazarı olan Sigortam.net, şu anda 20 sigorta şirketi ile 6 milyon tekil müşteriye hizmet vermektedir. Sigortam.net'in hayali, bölgenin lider insurtech şirketi olmaktır.

Sigortam.net’ten Kasko, Trafik veya Sağlık Sigortası’nda 150 TL’ye varan indirim kodu

Türkiye'nin ilk ve en büyük sigorta pazarı olan Sigortam.net, şu anda...Devamını Gör

Türkiye'nin ilk ve en büyük sigorta pazarı olan Sigortam.net, şu anda 20 sigorta şirketi ile 6 milyon tekil müşteriye hizmet vermektedir. Sigortam.net'in hayali, bölgenin lider insurtech şirketi olmaktır.

Daha Az Göster
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Size en uygun fiyat teklifleriyle hayatınızı güvence altına alma imkanı sunan “Sigortam.net”, yine en güvenilir sigorta hizmeti için gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz en iyi online sigortacılık sitesi olarak 7/24 hizmetinizde. Siz, en uygun fiyat teklifleri alırken, paranızın güzel değerlendirileceğinden ve alacağınız sonucun en iyisi olacağından şüphe duymazsınız.

Sizi yarı yolda bırakmayacak ve her sorununuzda yanınızda olacak ilk dostunuz “Sigortam.net”, sadece aracınızı, konutunuzu garanti altına almakla kalmaz sağlık, hastalık, seyahat, kısacası hayatınızı da koruma altına alır. Başınıza gelebilecek her tür sorunda, sıkıntıda yapmanız gereken tek şey işi ehline, sigortam.net’e bırakmak ve arkanıza yaslanmak.

“Sigortam.net”, online sigortacılığın en iyisi olduğunu, sizlere 20 farklı firmadan en uygun fiyatları sunup seçme imkanı vererek ve bunu sadece 2-3 dakika gibi çok kısa sürede yaparak kanıtlıyor. 3 dakika içinde bütçenize en uygun “Araç Kasko Sigortanızı” sorgulayabilir ve farklı taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Sadece 2 dakika içinde yine size ve bütçenize en uygun “Zorunlu Trafik Sigortası”nı sorgulatarak, en iyisini seçip, size en uygun taksit seçeneğiyle satın alma imkanı veriyor. Bütün bu imkanları sağlayan “Sigortam.net” sadece satın alırken yanınızda olmakla kalmayıp, satış sürecinden sonra da en küçük sorununuzda yine en uygun çözümü sizlere sunuyor.

Sadece aracınızla ilgili sigorta satışında değil, sağlığınızdan konutunuza tüm sigorta satışında yanınızda oluyor. 3 dakika içinde “Özel Sağlık Sigortası” sorgulatabilir, 11 sigorta şirketinin sunduğu onlarca farklı ürün arasından kendinize en uygununu seçerek, farklı taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz. En uygun “Konut Sigortası” ve DASK/Zorunlu Deprem Sigortası” sorgulamalarınızı yaparak, anında ve en kolay teklifi alarak evinizi her türlü hasara, tehlikeye karşı koruma altına alırsınız. Sağlığınızı ve konutunuzu güvence altına almanın yanında “Yıllık Hayat Sigortası”nı en uygun fiyata alarak sevdiklerinizi güvence altına alırsınız. Bütün bunların yanında tatilinizi, seyahatınızı gönül rahatlığıyla yapmak ve karşılaşabileceğiniz her tür risklere karşı bütçenize en uygun “Seyahat Sigortası” alma imkanını da verir.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.