Abone Olun & Tasarruf Edin

shutterstock kupon kodu,shutterstock indirim kodu,shutterstock,shutterstock contributor,shutterstock nedir,shutterstock satıcı,shutterstock free download,shutterstock para kazanma,shutterstock fotoğraf satmak,shutterstock ücretsiz indirme,shutterstock duvar kağıtları,shutterstock fotoğraf yükleme,shutterstock katılımcı,shutterstock video,shutterstock üyelik
Site genelinde %20 indirim

Shutterstock Kupon Kodu

Bu Shutterstock kupon kodu ile site genelinde %20 indirim kazanın. Milyonlarca fotoğraf, video ve müziklerle en iyi ücretli stok fotoğraf sitelerinden biridir.


Kupon Kodu

Shutterstock kupon kodu ile site genelinde %20 indirim kazanın

En iyi ücretli stok fotoğraf sitelerinden biri olan Shutterstock'u ücretsiz deneyin. Kapsamlı koleksiyonu ve güçlü arama özellikleriyle Shutterstock, özel ihtiyaçları olan işletmeler ve kişiler için mükemmel bir seçimdir. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala
Fırsat

Fotoğrafınızı veya çalışmanızı satın ve Shutterstock Conributor ile para kazanmaya başlayın

Shutterstock'un küresel katkıda bulunanlar topluluğunun bir parçası olarak sevdiğiniz işi yaparak para kazanabilirsiniz. Devamını Gör... Daha az göster...

Shutterstock’u Keşfedin

Shutterstock, Türkiye’de ve dünyada yüksek kaliteli stok fotoğraf, tasarım öğeleri ve videoların önemli bir sağlayıcısıdır. Milyonlarca görsel, video, illüstrasyon ve müzik parçası ile Shutterstock’ta herkes için bir şeyler var. Çarpıcı manzaralar ve ilgi çekici portrelerden oluşan koleksiyonları etkileyicidir. Blog yazarı, pazarlamacı veya grafik tasarımcıysanız doğru görsel varlıkları burada bulabilirsiniz.

Shutterstock’un küresel erişimi, 150’den fazla ülkedeki müşterileri ve 21 dilde mevcut web sitesi ile eşsizdir. İndirilen 1 milyardan fazla görsel, video klip ve müzik parçası ile 300 milyondan fazla görselden oluşan kütüphanesi, her gün eklenen 200.000 yeni görselle büyümeye devam ediyor. Geniş koleksiyonu ve 1 milyondan fazla içerik oluşturucunun katkılarıyla Shutterstock, dünya çapındaki yaratıcı profesyoneller için çok çeşitli ve geniş bir görsel varlık yelpazesi sunuyor.

Shutterstock’ta görsellerin yanı sıra videolar da bulunur. Doğru videoyu bulmak için belirli bir anahtar kelimeyi arayın veya kategorilere göz atın. Shutterstock video görüntüleri, hareketli grafikler veya stok görüntüleri arıyorsanız, Shutterstock yüksek kaliteli video içeriğine sahiptir.

Shutterstock, platformunu daha kişisel hale getirmek için yapay zeka teknolojisini kullanıyor. Shutterstock’un yapay zeka destekli araması, anahtar kelimelere veya görsellere göre en alakalı görselleri bulur. Buna ek olarak, Shutterstock’un AI algoritmaları resimleri daha etkili bir şekilde aramanıza ve keşfetmenize yardımcı olur. Ayrıca bir yapay zeka görsel oluşturucusu da var.

Shutterstock çok çeşitli premium içerikler, sezgisel tasarım araçları ve yapay zeka yenilikleri sunarak tüm yaratıcı ihtiyaçlarınız için tek noktadan çözüm sunar. İster yüksek kaliteli stok fotoğraf, ister tasarım öğeleri veya videolar arıyor olun, Shutterstock’un platformunda hepsini parmaklarınızın ucunda bulabilirsiniz.

Shutterstock Fiyatlandırması

Yüksek kaliteli görseller yadsınamaz olsa da bunları edinmek masraflı olabilir. Profesyonel fotoğrafçıları işe almak veya özel illüstrasyonlar yaptırmak, özellikle sınırlı bütçeye sahip bireyler veya küçük işletmeler için pahalı olabilir. İşte bu noktada Shutterstock gibi stok görsel platformları devreye giriyor. Bu platformlar, kullanıma hazır görsellerden oluşan geniş bir kütüphaneye maliyetin çok altında erişim sağlayarak uygun maliyetli bir çözüm sunar.

Shutterstock, tek seferlik bir projesi olan içerik oluşturucular için ideal paketler sunar. Bu paketler, abonelik olmadan belirli sayıda yüksek kaliteli görsele erişmek için uygun ve ekonomik bir yol sağlar. İster tek bir proje üzerinde çalışıyor ister belirli bir amaç için birkaç görsele ihtiyaç duyuyor olun, bu paketler ihtiyacınız olan görsel varlıklara bütçenizi sarsmadan ulaşmanızı sağlar.

Shutterstock ayrıca düzenli olarak görsele ihtiyaç duyan içerik oluşturucular için “Abone Ol ve Tasarruf Et” adlı bir abonelik planı da sunuyor. Bu planla, indirimli bir ücret karşılığında belirli sayıda aylık görsel indirmenin keyfini çıkarabilirsiniz, bu da yüksek kaliteli görsellerin tutarlı bir şekilde tedarik edilmesine ihtiyaç duyanlar için uygun maliyetli bir seçenek haline getirir. İster içerik oluşturucu, ister pazarlamacı veya tasarımcı olun, Shutterstock’un Abone Ol ve Tasarruf Et planı, yaratıcı projelerinizi beslemek için sürekli bir görsel varlık akışına sahip olmanızı sağlar. Üstelik bütçe kısıtlamaları konusunda endişelenmenize gerek kalmadan.

Shutterstock, her büyüklükteki işletme ve kuruluş için ek avantajlar sunuyor. Bu avantajlar arasında ticari amaçlar için ek kullanım hakları sağlayan gelişmiş lisanslar ve ekiplerin işbirliği yapmasını ve ihtiyaç duydukları içeriğe erişmesini kolaylaştıran platformda birden fazla kullanıcıya sahip olma olanağı yer alıyor.

Para kazanmak için Shutterstock katılımcısı olun

Yeteneklerinizden para kazanmak isteyen yetenekli bir fotoğrafçı veya kameraman mısınız? Shutterstock’un gönderim sürecine katılarak, birisi içeriğinizi lisansladığında telif ücreti kazanabilirsiniz. Bu küresel topluluğa katılın ve çalışmalarınızı milyonlara gösterin.

Shutterstock Katılımcı, ilk görsellerini göndermekten katılımcı yönergelerini anlamaya kadar, yaratıcıların vizyonlarını paylaşmalarını kolaylaştırır. Bu, pasif gelir elde etmek ve çalışmalarını küresel bir kitleyle paylaşmak isteyen fotoğrafçılar, illüstratörler, videograflar ve kreatifler için kazançlı bir fırsat olabilir.

Çalışmanızı Shutterstock katılımcısı olarak değerlendirilmek üzere gönderebilirsiniz. Fotoğraflarınızı veya videolarınızı yükler, katılımcı yönergelerine uygun olduklarından emin olur ve onay beklersiniz. Shutterstock müşterileri, onaylanıp incelendikten sonra içeriğinizi satın alabilir.

Shutterstock Contributors‘a giriş yaptıktan sonra Shutterstock Satıcı portföyünüze erişebilir, orijinal içerik yükleyebilir ve kazançlarınızı görebilirsiniz. Shutterstock profilinize erişmek ve profilinizi yönetmek için e-posta adresiniz ve parolanızla oturum açmanız gerekir.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin