Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Setre İndirim Kodu

Kadının yaratıcı tarzının birbirinden özgün modeller İle birleştiği SETRE ürünlerinde Setre İndirim Kodu ile tasarruf edin.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Setre'nin Sonbahar/Kış koleksiyonunda %70'e varan indirim

Kadının yaratıcı tarzının birbirinden özgün modeller İle birleştiğI; farklı ton ve dokulardan İlham alarak hazırlanan elbise, bluz, etek, tulum, t-shirt, şort, ceket, İkili takım, tunik, trenkot, kaban, palto ve abiye birbirinden şık kıyafetleri setre İle takip edin. Güvenli alışveriş, kolay İade ve değIşim garantisi.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

En Yeni Moda & Giyim Kampanyaları

Moda ve giyim alışverişlerinizde tasarruf etmek ister misiniz? İndirim kodlarıyla bir bütçeyle en iyi giyim kampanyalarına yönelik rehberimiz sizi kapsıyor. Bugün daha akıllıca alışverişe başlayın!

Setre nedir?

Setre, zengin ürün gamı ​​ve yüksek kalitesi ile Türkiye’deki kadın giyim pazarının en önemli markalarından biridir. En güncel Setre indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Setre Tekstil, Türkiye ve dünya geneline yayılan satış noktaları ile sürdürülebilir kalkınmanın simgesi olmasına rağmen kalite, hizmet ve ürüne verdiği önemle modayı tanımlamaya devam ediyor.

1970 yılında kurulan Setre, ilk mağazasını Osmanbey’de açmıştır ve bugün yurdun diğer illerinde açtığı çok sayıda perakende mağazasıyla modanın nabzını tutmaya devam ediyor. Setre Tekstil, kısa süre içinde yurt içi ve yurt dışında açacağı perakende mağazaları ile modanın nabzını tutmaya devam ediyor.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir