Setapp indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Setapp Logo
KAMPANYA
Setapp ile tek bir üyelikle yüzlerce ücretli Mac uygulamasını sınırsız kullanma fırsatı

Setapp nedir?

Setapp, Mac kullanıcıları için sürekli büyüyen bir Mac uygulamaları kitaplığına erişmelerini sağlayan bir uygulama abonelik hizmetidir. Setapp ile ihtiyacınız olan tüm uygulamalar için aylık bir ücret ödersiniz ve hepsine sınırsız erişirsiniz. En yeni Setapp indirim koduSetapp promosyon kodu ve en yeni tasarruf fırsatlarını burada bulabilirsiniz!

Setapp birkaç yıldır piyasada, ancak son zamanlarda düşük aylık fiyatları ve kaliteli uygulamalara odaklanması nedeniyle popülerlik kazandı. Ulysses, The Unarchiver ve CleanMyMac X gibi iyi bilinen uygulamalar da dahil olmak üzere Setapp’ta şu anda 150’den fazla popüler uygulama bulunmaktadır.

Setapp sürekli olarak yeni ve popüler uygulamalar eklemektedir, böylece her zaman yeni bir şeyler keşfedebilirsiniz. Mevcut seçimde aradığınız belirli bir uygulamayı bulamazsanız, Setapp ekibinden talep edebilirsiniz, dahil etmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Ayrıca Setapp, abone olmak isteyip istemediğinize karar vermeden önce tüm uygulama özelliklerini deneyebilmeniz için web sitemizdeki bağlantı aracılığıyla 7 günlük ücretsiz deneme sürümü de sunuyor.

Setapp’in iki ana satış noktası; aylık düşük maliyeti ve kaliteli uygulamalara odaklanmasıdır. İkincisi ise inanılmaz derecede önemlidir, çünkü paranızın kalitesiz yazılımlarda boşa harcanmamasını sağlar.

Setapp, App Store’a harika bir alternatif olmanın yanı sıra, yeni uygulamaları doğrudan satın alma taahhüdünde bulunmadan denemenizi sağlar. Setapp yalnızca aylık ücret aldığından, çok daha bütçe dostu bir seçenektir.

Sıradan bir Mac kullanıcısı veya ileri düzey bir kullanıcı olmanız farketmez, Setapp’in her tür kullanıcı için sunacak bir şeyleri vardır. 

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın