Abone Olun & Tasarruf Edin

Setapp promosyon kodu,Setapp indirim kodu
Premium Uygulamalarda %20 İndirim

Setapp Promosyon Kodu

Setapp promosyon kodu ile Mac uygulamalarına %20 indirimle sahip olabilirsiniz. Hayatınızı daha iyi hale getirmek için 240'tan fazla güçlü uygulama.


Fırsat

Setapp aboneliği ile popüler MacPaw uygulamalarını daha ucuza indirin

MacPaw, Mac hayatınızı kolaylaştıran uygulamalar geliştirir. Bir tıklama ile karmaşık şeyler yaparlar ve on görevi tek bir araçla çözerler. Popüler uygulamalar: CleanMyMac X, ClearVPN, CleanMy® PC, CleanMyDrive 2, Setapp ve Gemini 2... Devamını Gör... Daha az göster...
7 Gün Ücretsiz Deneyin
Fırsat

Setapp indirim kodu ile yüzlerce premium uygulamayı indirmek için %20 indirim kazanın

Her günü biraz daha parlak hale getiren 240'tan fazla güçlü, özelliklerle dolu Mac uygulaması. Tek bir abonelikle 9,99 ABD doları karşılığında Mac'iniz için 240'tan fazla uygulamaya sahip olursunuz. Devamını Gör... Daha az göster...

Setapp Nedir?

Setapp, aylık sabit bir ücret karşılığında çok çeşitli yüksek kaliteli 240’tan fazla Mac uygulaması sunan kullanışlı bir platformdur. Kullanıcılar Setapp’e abone olarak çok çeşitli güçlü yazılımlara anında erişebilir ve bunlardan faydalanabilir, böylece yeni araçları ve özellikleri keşfetmeyi ve bunlardan yararlanmayı kolaylaştırır.

Setapp ile tek tek uygulama satın almak veya karmaşık lisans anlaşmalarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ayda sadece 9,99 $ karşılığında, üretkenlik ve yaratıcılıktan yardımcı program ve eğlenceye kadar her şeyi kapsayan düzinelerce uygulamaya erişebilirsiniz. Ayrıca, 7 günlük ücretsiz deneme ile platformu risksiz bir şekilde deneyebilir ve iş akışınızı nasıl güçlendirebileceğini görebilirsiniz.

Setapp, Mac’inizi temiz tutmanıza, birden fazla programlama dilinde kod yazmanıza, zamanlanmış üretkenlik oturumlarıyla odaklanmanıza, müziğinizi kaydedip mikslemenize, hızlı maketlerle projeler planlamanıza, dosyaları dönüştürmenize ve Menü Çubuğunuzu özelleştirmenize yardımcı olacak araçlar ve özellikler sunuyor. Setapp, yüksek kaliteli uygulamalardan oluşan kapsamlı koleksiyonuyla tüm Mac ihtiyaçlarınız için tek noktadan çözüm sunuyor.

Setapp yolculuğunuza başlamak için görevinizi Setapp arama çubuğuna yazın ve anında kişiselleştirilmiş uygulama önerileri alın. Setapp masaüstü uygulamasının kullanıcı dostu ve sezgisel arayüzü, gezinmeyi ve ihtiyaçlarınız için mükemmel uygulamayı bulmayı kolaylaştırır. Önerileri keşfedebilir, istediğiniz kadar uygulama yükleyebilir ve Mac ve iOS cihazlarınızda sorunsuz entegrasyonun keyfini çıkarabilirsiniz. Setapp ile doğru araçları keşfetmek ve kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

iOS cihazlar için uygulama arıyorsanız, Setapp sizi teminat altına alır. iOS cihazlarını içeren bir plan seçin ve Setapp’ta çok çeşitli iOS uyumlu uygulamaların keyfini çıkarın. Bir ekiple çalışıyorsanız, herkesin aynı sayfada kalmasını ve gerekli araçlara erişmesini sağlamak için Setapp for Teams’i de tercih edebilirsiniz.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin