Selfit indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Selfit nedir?

Selfit, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş.’nin yeni sağlıklı yaşam markasıdır. Selfit ürünleri arasında temel gıda takviyeleri, besin takviyeleri ve sağlıklı atıştırmalıklar bulunmaktadır. En güncel Selfit indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Selfit ürünleri vücudun her gün ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral miktarını karşılamak için formüle edilmiştir.

Selfit markasına ait ürün ve içerik gamı, tüm bileşenlerin ve ürünlerin sektördeki kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için akredite laboratuvarlarda düzenli olarak test edilir.

Temel gıda takviyeleri ve sağlıklı atıştırmalıklar içeren yeni sağlıklı yaşam markası Selfit’in ürünleri insanların daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmesini amaçlamaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın