SEA LIFE Akvaryum kampanya kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

SEA LIFE Akvaryum Hakkında

SEA LIFE Akvaryum, 30.000’den fazla suda yaşayan hayvan ve 800 tür ile dünyanın en büyük akvaryumudur. Tesis ilk olarak 1972 yılında bir okyanus akvaryumu olarak inşa edildi ve o zamandan beri dünyanın dört bir yanından tatlı su ve deniz yaşamına yayıldı. En son Sea Life kampanya kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Türkiye’de de 2009 yılında İstanbul Forum İstanbul Alışveriş Merkezi‘nin içinde açılan ve Türkiye’nin ilk akvaryumu olan SEA LIFE Akvaryumu’nda 10,000’den fazla fazla farklı balık, sürüngen, amfibi ve omurgasız türü bulunmaktadır. 

Ziyaretçiler, her türden muhteşem deniz canlılarını yakından görmenin yanı sıra onları daha iyi anlayabilirler. Akvaryumda çok sayıda eğitici gösteri ve eğlenceli bilgiler mevcuttur ve bilgili personel her zaman sorularınızı yanıtlamaya hazırdır. Bazı sakinleri daha yakından görmenin harika bir yolu olan düzenli konuşmalara ve beslenme saatlerine katılmak da mümkündür.

Köpekbalıkları, SEA LIFE Akvaryumu ziyaretinin en önemli noktalarından biridir. Kum kaplan köpekbalıkları, çekiç kafalı köpekbalıkları ve hemşire köpekbalıklarına ek olarak, Shark Touch Pool, konuklara bu muhteşem yaratıklar hakkında bilgi edinmeleri için uygulamalı fırsatlar sunuyor.

SEA LIFE Akvaryumu’ndaki ana tankın ortasından geçen muhteşem cam tünelde bir yürüyüş sırasında köpekbalıklarını, vatozları ve diğer büyük balıkları yukarıdan süzülerek görmek gerçekten eşsiz bir deneyim.

Tüm konuklara eğlenceli ve eğitici bir deneyim sunmayı taahhüt eden SEA LIFE Aquarium’da yıl boyunca çeşitli eğitim programları, etkinlikler ve sergiler sunulmaktadır.

SEA LIFE Aquarium, görülecek ve yapılacak pek çok harika şey olduğu için tüm aile için bir hit olacağından emin olabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın