Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

SEA LIFE Akvaryum Kampanya Kodu

SEA LIFE Akvaryum Kampanya Kodu ile Avrupa'nın en kalabalık köpekbalığı ailesini Sealife Akvaryum İstanbul’da ziyaret ederek su altı dünyasının büyülü atmosferini indirimli keşfedin.
0 / 5 Puan: 0

Puan:

Bilet.com’da Sea Life Akvaryum biletlerinde %35 indirim fırsatı

Avrupa'nın en kalabalık köpekbalığı ailesini Sealife Akvaryum İstanbul’da ziyaret ederek su altı dünyasının büyülü atmosferini keşfedin. Sea Life biletlerini indirimli fiyata alabilir ve büyülü dünyasına yolculuk edebilirsiniz!

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

SEA LIFE Akvaryum Hakkında

SEA LIFE Akvaryum, 30.000’den fazla suda yaşayan hayvan ve 800 tür ile dünyanın en büyük akvaryumudur. Tesis ilk olarak 1972 yılında bir okyanus akvaryumu olarak inşa edildi ve o zamandan beri dünyanın dört bir yanından tatlı su ve deniz yaşamına yayıldı. En son Sea Life kampanya kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Türkiye’de de 2009 yılında İstanbul Forum İstanbul Alışveriş Merkezi‘nin içinde açılan ve Türkiye’nin ilk akvaryumu olan SEA LIFE Akvaryumu’nda 10,000’den fazla fazla farklı balık, sürüngen, amfibi ve omurgasız türü bulunmaktadır. 

Ziyaretçiler, her türden muhteşem deniz canlılarını yakından görmenin yanı sıra onları daha iyi anlayabilirler. Akvaryumda çok sayıda eğitici gösteri ve eğlenceli bilgiler mevcuttur ve bilgili personel her zaman sorularınızı yanıtlamaya hazırdır. Bazı sakinleri daha yakından görmenin harika bir yolu olan düzenli konuşmalara ve beslenme saatlerine katılmak da mümkündür.

Köpekbalıkları, SEA LIFE Akvaryumu ziyaretinin en önemli noktalarından biridir. Kum kaplan köpekbalıkları, çekiç kafalı köpekbalıkları ve hemşire köpekbalıklarına ek olarak, Shark Touch Pool, konuklara bu muhteşem yaratıklar hakkında bilgi edinmeleri için uygulamalı fırsatlar sunuyor.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

SEA LIFE Akvaryumu’ndaki ana tankın ortasından geçen muhteşem cam tünelde bir yürüyüş sırasında köpekbalıklarını, vatozları ve diğer büyük balıkları yukarıdan süzülerek görmek gerçekten eşsiz bir deneyim.

Tüm konuklara eğlenceli ve eğitici bir deneyim sunmayı taahhüt eden SEA LIFE Aquarium’da yıl boyunca çeşitli eğitim programları, etkinlikler ve sergiler sunulmaktadır.

SEA LIFE Aquarium, görülecek ve yapılacak pek çok harika şey olduğu için tüm aile için bir hit olacağından emin olabilirsiniz.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 225

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir