Abone Olun & Tasarruf Edin

sea life aquarium cover
Biletlerde %35 İndirim Fırsatı

SEA LIFE Akvaryum İndirimleri

SEA LIFE Akvaryum Kampanya Kodu ile Avrupa'nın en kalabalık köpekbalığı ailesini Sealife Akvaryum İstanbul’da ziyaret ederek su altı dünyasının büyülü atmosferini indirimli keşfedin.


Fırsat

Bilet.com’da Sea Life Akvaryum biletlerinde %35 indirim fırsatı

Avrupa'nın en kalabalık köpekbalığı ailesini Sealife Akvaryum İstanbul’da ziyaret ederek su altı dünyasının büyülü atmosferini keşfedin. Sea Life biletlerini indirimli fiyata alabilir ve büyülü dünyasına yolculuk edebilirsiniz! Devamını Gör... Daha az göster...

SEA LIFE Akvaryum Hakkında

SEA LIFE Akvaryum İstanbul, hem deniz meraklıları hem de aileler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir cazibe merkezidir. Çok çeşitli deniz gösterileri, interaktif sergiler ve ilgi çekici beslenme gösterileri, büyüleyici sualtı dünyasını keşfetmek ve öğrenmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Renkli tropik balıklardan görkemli köpekbalıklarına ve zarif deniz kaplumbağalarına kadar SEA LIFE Akvaryum İstanbul, her yaştan ziyaretçi için unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi bünyesinde 2009 yılında açılan ve Türkiye’nin ilk akvaryumu olan SEA LIFE Akvaryum İstanbul, 10.000’in üzerinde balık, sürüngen, amfibi ve omurgasız canlı türüne ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin deniz ve tatlı su ekosistemlerinin zengin biyolojik çeşitliliğini sergileyen bu etkileyici koleksiyon, akvaryumu doğa severler ve koruma meraklıları için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer haline getirmektedir.

SEA LIFE Akvaryum İstanbul, 30.000’den fazla su hayvanı ve 800 tür ile sadece ziyaret edilmesi gereken bir cazibe merkezi değil, aynı zamanda dünyanın en büyük akvaryumudur. Başlangıçta 1972 yılında bir okyanus akvaryumu olarak inşa edilen tesis, o zamandan beri dünyanın her köşesinden tatlı su ve deniz yaşamını kapsayacak şekilde genişlemiştir. Ziyaretçiler, bu akvaryuma ev sahipliği yapan sualtı canlılarının çeşitliliği ve güzelliği karşısında hayrete düşmeyi bekleyebilirler.

Ziyaretçiler sadece çok çeşitli muhteşem deniz canlılarıyla yakından ve kişisel olarak ilgilenmekle kalmaz, aynı zamanda bu canlılar hakkında daha derin bir anlayış da kazanabilirler. Akvaryum çok sayıda eğitici gösteri ve eğlenceli bilgiler sunmaktadır ve bilgili personel her zaman soruları yanıtlamaya hazırdır. Akvaryum sakinlerinden bazılarını yakından görmek için harika bir fırsat sağlayan düzenli sohbetlere ve besleme seanslarına katılmak da mümkündür.

Köpekbalığı Dokunuş Havuzu, SEA LIFE Akvaryum İstanbul’a yapılacak bir ziyaretin en önemli noktalarından biridir. Kum kaplanı köpekbalıkları, çekiç başlı köpekbalıkları ve hemşire köpekbalıklarının yanı sıra, konuklar uygulamalı deneyimlerle bu muhteşem canlılar hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatına sahiptir.

Sea Life Akvaryum İstanbul, ziyaretçilerin ana tankın içinden geçen ve köpekbalıkları, vatozlar ve diğer büyük balıkları tepeden görmelerini sağlayan muhteşem bir cam tünelden geçebildikleri için gerçekten eşsiz bir deneyim sunuyor. Tüm konuklara eğlenceli ve eğitici bir deneyim sunma taahhüdüyle Sea Life Akvaryum, yıl boyunca çeşitli eğitim programları, etkinlikler ve sergiler sunmaktadır.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin