Sbarro indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Sbarro’da % 15 Indirim Veren Ininal Kart’a Başvurunuzda 7 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Sbarro’da % 15 indirim veren ininal Kart’a başvurunuzda 7 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Sbarro Dahil Restoran Siparişlerinizde % 5 Indirim Kazandıran Tosla Kart’a Başvurunuzda 10 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
SADECE MOBİL
Sbarro dahil restoran siparişlerinizde % 5 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Sbarro Siparişleriniz Için Tıkla Gelsin’e Üye Olurken Puan Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Sbarro siparişleriniz için Tıkla Gelsin’e üye olurken puan kazandıran arkadaş davet kodu

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin...Devamını Gör

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin en sevilen hızlı servis restoranlarından istediğin lezzet kapına gelsin! Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Amasya Et Ürünleri®’nin karşı konulmaz lezzetleri, avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Tıkla para nedir? Tıkla Para Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra yapılacak alışverişlerde kazanılan , Tıkla Gelsin siparişlerinde ve Tıkla Gelsin geçerli restoranlarda kullanılabilecek ödül paradır. 1 Tıkla Para ne kadar? 1 Tıkla Para = 1 TL’dir. Nasıl Tıkla Para kazanılır? Restoran, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden verilecek siparişlerde belirlenen oranlarda Tıkla Para kazanımı gerçekleşir. Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini tamamlamış misafirler için mobil uygulama ve web tarafında kazanım otomatik olarak gerçekleşirken restoran tarafında kazanım gerçekleşmesi için misafirin kendini kasaya tanıtması gerekir. Cüzdan ile ödemesi gerçekleşen siparişlerde Tıkla Para kazanılırken, Tıkla Para ile verilen siparişlerde kazanım gerçekleşmemektedir

Daha Az Göster

Sbarro Hakkında

Sbarro, 1957 yılında New York, Queens’te yaşayan İtalyan bir pizzacı olan Gennaro Sbarro tarafından kurulmuş bir pizzacılık şirketidir. Şu anda Türkiye dahil dünyanın dört bir yanında toplamda 1.200’den fazla restoranı bulunmaktadır. En güncel Sbarro indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz! Sbarro siparişlerinizi Tıkla Gelsin uygulaması üzerinden verebilirsiniz.

Sbarro, New York Stili Pizza ve İtalyan Stili Pizza sunmaktadır. Ayrıca, menüde çeşitli makarnalar, soslar, salatalar ve tartlar da bulunmaktadır. Sbarro menüsündeki pizzalar genellikle büyük ve dolgudur.

Yemeklerinin bazıları İtalyan usulü hazırlanmakta olup soslar ve diğer malzemeler el ile hazırlanmaktadır. Bazıları ise Amerikan stili pizza olarak pişirilmektedir ve sadece mozzarella peyniri ile servis edilmektedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın