En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Sbarro

Sbarro indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Sbarro

Nefis İtalyan lezzetlerinin adresi Sbarro®’nun hikâyesi, 1956 yılında Amerika’da açılan “Sbarro Salumeria” adlı restoranla başlamıştır. Türkiye’de TAB Gıda güvencesiyle 2007 yılından beri Napoli’nin geleneksel ve nefis İtalyan lezzetlerini tüketiciler ile buluşturan Sbarro®, Türkiye genelinde 90’a yakın restoranıyla hizmet vermektedir. Sbarro®‘nun nefis lezzetleri, müşterilerin gözü önünde profesyonelce ve hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanmakta, misafirlerine ev yapımı güveni vermektedir. Sbarro®’nun geniş ürün yelpazesinde pizzalar, makarnalar, salatalar, Fransız usulü tavuk, meatball, fırın patates, sote sebzeler, wrap çeşitleri, çorba ve tatlılar yer almaktadır.

Sbarro siparişleriniz için Tıkla Gelsin’e üye olurken puan kazandıran arkadaş davet kodu
Sbarro siparişleriniz için Tıkla Gelsin’e üye olurken puan kazandıran arkadaş davet kodu

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin...Devamını Gör

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin en sevilen hızlı servis restoranlarından istediğin lezzet kapına gelsin! Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Amasya Et Ürünleri®’nin karşı konulmaz lezzetleri, avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Tıkla para nedir? Tıkla Para Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra yapılacak alışverişlerde kazanılan , Tıkla Gelsin siparişlerinde ve Tıkla Gelsin geçerli restoranlarda kullanılabilecek ödül paradır. 1 Tıkla Para ne kadar? 1 Tıkla Para = 1 TL’dir. Nasıl Tıkla Para kazanılır? Restoran, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden verilecek siparişlerde belirlenen oranlarda Tıkla Para kazanımı gerçekleşir. Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini tamamlamış misafirler için mobil uygulama ve web tarafında kazanım otomatik olarak gerçekleşirken restoran tarafında kazanım gerçekleşmesi için misafirin kendini kasaya tanıtması gerekir. Cüzdan ile ödemesi gerçekleşen siparişlerde Tıkla Para kazanılırken, Tıkla Para ile verilen siparişlerde kazanım gerçekleşmemektedir

Daha Az Göster
Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun