Sapling indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Yapay Zeka Destekli Dil Bilgisi Düzeltmesi, Otomatik Tamamlama Ve Snippet’ler Elde Etmek Için Sapling’i Kullanın
KAMPANYA
Yapay zeka destekli dil bilgisi düzeltmesi, otomatik tamamlama ve snippet’ler elde etmek için Sapling’i kullanın

Sapling nedir?

Yenilikçi bir makine öğrenimi algoritması kullanan Sapling, bir yazım ve dil bilgisi denetleyicisi olarak kullanmadan önce milyonlarca İngilizce cümleden öğrenen bir makine öğrenimi modeli kullanır. Sonuç, daha doğru ve profesyonel bir iletişim ve potansiyel müşterileri ve müşterileri rahatsız edebilecek daha az utanç verici yazım hatalarıdır. En son Sapling indirim kodu ve en yeni tasarruf fırsatlarını burada bulabilirsiniz!

Sapling, ekipler için yapay zeka tabanlı bir mesajlaşma asistanıdır. Yöneticiler, ekiplerini gelecekteki başarıya hazırlamak ve koçluk yapmak için konuşma içgörülerini kullanabilir. 

Kurumsal ekip, yapılabilecek düzenlemelere ilişkin önerilere ek olarak uyumluluk ve içerik yönetimi için özel ayarlar tanımlama seçeneğine sahiptir. Kalite puanlaması ve hata raporları, yöneticilerin koçluk fırsatlarını belirlemeleri ve zaman içinde kaliteyi iyileştirmeleri için yararlı bir araçtır.

Sapling’in otomasyonunun bir sonucu olarak, müşteriyle yüz yüze olan ekipler, tekrarlayan mesajlaşma görevlerini azaltarak daha mutlu müşterilere, daha hızlı yanıt sürelerine ve daha yüksek üretkenliğe yol açar. Gerçek zamanlı döngüdeki insan yanıtlarıyla, sohbet robotlarıyla ilişkili çıkmaz ve çıkmazlardan kaçınırken yüksek hacimleri etkili ve verimli bir şekilde ele alabileceksiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.