Samsung promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Samsung Hakkında

Samsung, merkezi Samsung Town, Seul’de bulunan Güney Koreli çok uluslu bir holdingtir. Çoğu Samsung markası altında birleşmiş çok sayıda bağlı şirketten oluşur ve Güney Kore’nin en büyük şirketidir. En son Samsung promosyon koduSamsung indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Teknolojide dünya lideri olan Samsung ile TV’ler, akıllı telefonlar, giyilebilir cihazlar, tabletler, dijital cihazlar, akıllı ev aletleri, dijital sağlık ürünleri, ağ sistemleri, tıbbi cihazlar, yarı iletkenler, LED çözümleri ve daha fazlası gibi üst düzey ürünleri keşfebilirsiniz.

Samsung, 1938 yılında Lee Byung-chull tarafından bir ticaret şirketi olarak kuruldu. Önümüzdeki otuz yılda grup, gıda işleme, tekstil, sigvorta, menkul kıymetler ve perakende dahil olmak üzere farklı alanlara yöneldi.

Samsung, 1960’ların sonlarında elektronik endüstrisine, 1970’lerin ortalarında ise inşaat ve gemi inşa endüstrilerine girdi; bu alanlar sonraki büyümesini yönlendirecektir. Lee’nin 1987’deki ölümünün ardından Samsung, Samsung Group, Shinsegae Group, CJ Group ve Hansol Group olmak üzere dört işletme grubuna ayrıldı.

1990’dan beri Samsung, faaliyetlerini ve elektronik cihazlarını giderek küreselleştirdi; özellikle cep telefonları ve yarı iletkenler en önemli gelir kaynağı haline geldi. 2017 itibariyle Samsung, pazar payına göre dünyanın en büyük ikinci cep telefonu üreticisine sahiptir.

Şirket, Kore Borsası ve Amerikan Menkul Kıymetler Borsası’nda ikili hisse kotasyonu ile karmaşık bir sahiplik yapısına sahiptir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın