Samsonite indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Samsonite Online Mağazasında Indirimsiz Ürünlerde Geçerli % 5 Indirim Kodu
KUPON KODU
Samsonite online mağazasında indirimsiz ürünlerde geçerli % 5 indirim kodu

1910 yılında kurulan Samsonite, dünyanın lider bavul markasıdır...Devamını Gör

1910 yılında kurulan Samsonite, dünyanın lider bavul markasıdır. Çığır açan araştırma ve geliştirme çalışmaları ve yeniliğe olan bağlılığı ile tanınan Samsonite, başlangıcından bu yana bir dizi endüstri ilkiyle mükemmel bir konuma gelmiştir. Samsonite, geniş bir seyahat, iş, çocuk, gündelik ve kişisel aksesuar ürünleri yelpazesi sunar. Samsonite, her zamankinden daha hafif ve daha güçlü ürünlerle gezginlerin daha ileriye yolculuklarına yardımcı oluyor.

Daha Az Göster

Samsonite nedir?

Samsonite, merkezi Denver, Colorado’da bulunan bir Amerikan bagaj üreticisi ve perakendecisidir. En son Samsonite indirim koduSamsonite kupon kodu ve para kazandıran en son fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şirket, 1910 yılında Shwayder Trunk Manufacturing Company tarafından kuruldu ve o zamandan beri dünyanın en büyük bagaj üreticilerinden biri haline geldi. Samsonite’nin ürünleri arasında sırt çantaları, valizler ve seyahat aksesuarları bulunur.

Şirketin uzun bir inovasyon geçmişi vardır ve kalıplanmış polipropilen bagajı piyasaya süren ilk şirketlerden biridir. Samsonite aynı zamanda ürünlerine ömür boyu garanti veren ilk şirketlerden biriydi. Son yıllarda şirket, ürün yelpazesini dizüstü bilgisayar çantaları, spor çantaları ve evrak çantalarını içerecek şekilde genişletti.

Samsonite ürünleri dayanıklılıkları ve tarzları ile bilinir. Geniş bir renk ve tasarım yelpazesine sahip olan firma, ürünlerine farklı fiyat seçenekleriyle ulaşabilmektedir. Seyahatleriniz için ister sade bir bavul, ister daha şık bir seçenek arıyor olun, Samsonite’ın size sunacakları mutlaka vardır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın